Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen tolakodóak az...

Miért ilyen tolakodóak az emberek, miért kell belemászni az ember aurájába, miért lett ennyire jellemző az extroverzió?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén találkozom az emberek pofátlan nyitottságával. Jó én sem otthon ülök egész nap és nem beszélek senkivel, de lassan már mégis ott tartok. Sétálok az utcán, fülemben a füles és leszólít egy nő, hogy merre van ilyen meg olyan bolt..Ki sem vettem még a fülest, de már löki a sódert, holott jól hallhatóan bömböl a zene..Logika.. Ülök a buszon még van kb 10 hely, hát persze, hogy mellém ül le az öregember (szintén füles fülemben) és még beszél is hozzám,de kb olyasmiről, hogy milyen szép az idő.Oké... Elmegyek barátomhoz, erre nem hagy békén a nővére, folyton faggat a magánéletemről, mindent tudni akar rólam. Suliban folyton a párkapcsolatomról faggatnak, mellém akarnak ülni, belebámulnak a telómba. Oké, érdeklődés, de mikor nyilvánvalóan radikális hajszínváltozáson mentem keresztül, akkor miért kell megkérdezni, hogy hajszínt váltottam-e? Hová akarsz továbbtanulni? ?Mindig kitérek a válasz elől, nem titkos, és nem szégyellem, de kinek mi köze hozzá? Tolakodás, rámászás mindenhol..Sosincs nyugalmam.. Ha könyvet olvasok, akkor rchtig, hogy 5 percen belül megtalál valaki, hogy MIT OLVASOL?MIRŐL SZÓL? Miért nem lehet az embernek nyugalma ?:'( 19 L
2014. máj. 2. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szimplán vonzó a külsőd. A szép lányok mindig felkeltik a figyelmet.
2014. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kicsit túldramatizálod a dolgokat.

Illetve túl sokat engedsz. Nincs benned határozottság, hogy megmondd nekik, hogy amit a telefonodon csinálsz az magánügy. Hogy amikor a barátodhoz mész nem a nővérével akarsz foglalkozni.

Néhány esetben amit leírtál, leginkább egy antiszoc hisztis p.icsának tűnsz..

Inkább örüljél, hogy foglalkoznak veled. el nem tudod képzelni hány ember látja sz.arnak az életét, mert senki nem foglalkozik vele...

Ami pofátlanság, ott finoman de határozottan jelezd, hogy van egy határ, a többinél meg vegyél vissza egy kicsit az arcodból és akkor jobb lesz...

2014. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első, aranyos vagy :D de nem hinném, nem tartanak szépnek sokan.

Második, neked is ment a zöld kezecske, bár azért érzem az ítélkezést benned. Miért gondolod azt, hogy nagy az arcom és hisztis vagyok? Én ehhez vagyok szokva alapvetően, a nyugalomhoz és csendhez, nem szeretem a nyüzsgést, a pörgést, a hangzavart. Imádok egyedül lenni. Anyukámmal nőttem fel egyedül, apukám külföldön dolgozik, testvérem hamar kirepült, így nekem még a nagycsalád jelensége is furcsa. Anyukám is ilyen 'antiszoc'. magának való, csendben olvasgat. A dolgok mögött nekem ez rejtőzködik, nem a nagyképűség. De kérlek fejtsd ki te is a te álláspontod.

2014. máj. 2. 18:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Voltak gyönyörű barátnőim, akik meg voltak győződve róla, hogy ők rondák .... szóval nem hiszek neked! :D


Amúgy az átlag ember unatkozik, mivel nem érdekli semmi. Lehet téged érdekes embernek tartanak, látják, hogy jól érzed magad a bőrödben és érdekes dolgokkal foglalkozol és ez vonzó számukra. De így ismeretlenül erre nehéz jó választ adni.


27F

2014. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
óóó harmadik, te nagyon bepirítasz engem :D ! hát nem tudom, lehet, de megkaptam már azt is, hogy milyen érdektelen fejet tudok vágni..:D kitudja
2014. máj. 2. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Te ezt tolakodásnak veszed, más meg mindent megadna, ha ennyire foglalkoznának vele. Bár valamilyen szinten egyet értek, mert van amikor már tényleg túlzás, de azért kicsit örülhetnél ennek, mert ha majd meg kell élned, hogy mindenki telibeszar téged bármit csinálsz, akkor meg az lesz a baj :) És szerintem inkább ez legyen, hogy ennyire foglalkoznak az emberrel...
2014. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert az emberek zöme egyrészt extrovertált (4 emberből 3 extrovertált, egy introvertált), a nők igen nagy százaléka az (nagyon kevés az introvertált nő), másrészt sok az önző és tapadós ember, és sok a magányos ember.


Te valamiért azt sugárzod kifelé, hogy jó hallgatóság vagy, vagy jó balek, vagy olyan ember, akire mindig mindenki ráboríthat mindent. (Valószínűleg túl sokat vagy erősen védekezel a világ ellen.)


Akkor lesz nyugalmad, amikor megtanulod azt, hogy vannak emberek, aiket határozottan el kell küldeni a francba. Nem kell jókislánynak lenni. Meg kell mondani nyersen és egynesen, hogy hagyjon békén - olvasol, nem látja? Nem érdekelnek a dolgai.


+ egy jótanács: ne bömböltesd a zenét a füledben, mert nem sokáig fogod élvezni a világ zajait.

2014. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

azért van ez,mert azonnal átadod a kontrollt.

1.megszólít a nő.

miért nem mész tovább?

2.leül melléd az öreg,felhangosítod a zenét.

3.faggatnak?előzd meg.semmire nem válaszolsz,de te folyamatosan kérdezel,vagyis átveszed az irányítást.

ha nyuszi vagy kiállni magadért és a magánszférádért,akkor szívasd csak a véred,hallgasd a nyavajgást és ne panaszkodj.

2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó kettő, ezekre még nem is gondoltam! és köszi a lebaszást is :D hatása volt.
2014. máj. 13. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez azota van h atfestetted a hajad?

Nem szőkére?

Mert akkor ez még csak a kezdet.figyeld majd foleg a taxisokat milyenek az emberrel..

2017. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!