Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meik nem a jobb?...

Szerintetek meik nem a jobb? A női vagy a férfi?

Figyelt kérdés
Léccives irjatok rá indokokat
2014. máj. 3. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen értelmetlen kérdés, kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a szived vagy a tüdöd a jobb...
2014. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...ez butaság!
2014. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek vannak jobb és rosszabb tulajdonságai, de én mindig azt mondom, hogy a kettő együtt az igazi!
2014. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
férfiként boldog vagyok, csak mondjuk néha hiányzik, hogy nem sminkelhetem magam, meg szívesen hordanék magassarkúkat, miniszoknyákat, bulikban meghívatnám magam mindenféle piákra csajokkal, de hát nem olyan társadalomban élünk. Szóval minden nemnek vannak előnyei és hátrányai is.
2014. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
5%

Több szemszögből nézve a dolgot is-is.

De ha így közelítjük meg a dolgot: Képzeld el egy kulcsot ami minden zárat kinyit, ez egy elég jó kulcs nemde?

És most képzelj egy zárat amit minden kulcs kinyit, ez meglehetősen rossz zár. :)Innen nézve egyértelmű. F

2014. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
Az 5 ösön besírtam hatalmas és milyen igaz!
2014. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdésed.

Melyiknek jobb lenni vagy melyik rendelkezik jobb tulajdonságokkal? Ha ez utóbbira gondoltál, sajnos el kell keserítselek, mert ez nem nem, hanem személyfüggő.

Nem lesz valaki attól jobb ember, hogy nem nőnek született, hanem férfinak, vagy éppen fordítva.

2014. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 happyhippy válasza:
51%

Tiszta óvoda.

Lány vagyok, de a férfiakat tartom szerencsésebbnek. Gondolj bele..

A nők főznek, mosnak, takarítanak, míg a férfiak eljárnak horgászni, szórakozni. A nők jobban odafigyelnek mindenre..persze nem azt mondom, hogy a férfiak nem, mert vannak kivételek. A nők szülnek, és menstruálnak év tizedeken keresztül. Női dolgok, ezek egy életre megpecsételhetik őket. Pl kevesebb eséllyel mehetnek strandra.

Tehát ilyen szempontból a férfiak nem jobbaknak, hanem szerencsésebbeknek érezhetik magukat.

2014. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Azért a nőket sem kell félteni, például szexualitás terén. Nagyon sok férfi szüzen hal meg, vagy prostikon él, míg a legtöbb nőnek nem is az a problémája, hogy találjon valakit akivel lefekhet, hanem hogy kivel, mert annyi jelentkező lenne...
2014. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Így van minden tiszteletem, csodálatom a "gyengébbik" nemért!
2014. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!