Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek? A lakásomat...

Mit tehetek? A lakásomat albérletbe adtam, de kiköltöztek, mert a felső lakó bulizik és zajong. Ez a fölöttem lévő lakás egy önkormányzati bérlemény.

Figyelt kérdés
Ráadásul eddig 5-en laktak benne, most meg tizenvalamennyien a közvetlen szomszédok elmondása alapján.Kitehetik őket?Rendőrt hívjak rájuk?Hol lehet őket bejelenteni?Az egész lakóközösséget zavarják.
2014. máj. 3. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Bejelentést kell tenni a rendőrségen, ha esti 10 után is zajonganak.


2. Miv el önkormányzati bérlemény, az örkormányzatnál kell panaszt tenni és majd ők intézkednek.


3. Fogadhatsz ügyvédet is, mert ha neked abból van károd, mert nem tudod kiadni a lakásodat, mert a felső szomszéd elviselhetetetlen, akkor a károdat meg kell téríteniük. (Egy jó ügyvéd a sz--rt is kiveri belőlük, csak pénz kérdése.)

2014. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

egy kis pontosítás: bármikor tehetsz bejelentést a rendőrségen ha zajonganak, már nincs olyan megkötést hogy csak este 10 után.

(rendőrtől tudom)

2014. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába 66%-os az előző válasz - én pedig tapasztalatból tudom, mert nem egyszer

rám hívták a rendőröket.


Napszaktól független az indokolatlanul nagy zajterhelés.

2014. máj. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig visszatartott minket,hogy egy bizonyos népcsoport tagjairól van szó.Kényszerből adtuk ki, hitel van rajta, ők meg dorbézolnak az önkormányzatis lakásban.
2014. máj. 4. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodt szívvel kihívhatod rájuk, hisz ők honnan tudnák meg hogy te hívtad ki a rendőröket?
2014. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csendháborítás miatt bármikor lehet bejelentést tenni, és ezt megteheti az elbérlő is.

korrekt lenne, ha ezt tudatni lehetne a leendő albérlővel, viszont valószínűleg féltek attól, hogy ezért nem vennék ki. szerintem előnyösebb lenne így, mint nem egyenes módszerekkel becsapni az albérlőt, aki végül úgyis elköltözik.

2014. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fene gondolta volna:((((((( a zsaruk nem fognak sokat tenni.
2014. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!