Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az életetekben milyen...

Ti az életetekben milyen pofára esést éltetek meg? És kinek a hibájából? Ha tudnátok hol változtatnátok meg a dolgokat? Kort és nemet is írj légyszi!

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sokat, többnyire a sajátomból, sehol
2014. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 21/f lemaradt
2014. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy ponttal maradtam le az egyetemről.

utána sajnos dolgoznom kellet, és már később nem volt lehetőségem tanulni, és egyre lejjebb csúsztam.

jelenleg köztisztasági munkás vagyok, és örülök hogy legalább ez a munkám, mert ha ez se lenne, akkor aztán baj lenne.

jah, a végére el is felejtettem hogy kérted írjuk oda.

kor, nem

2014. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hibámból, elfékeztem magam és az elsőkerék kicsúszott és pofára estem motorral.

18f

2014. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Évek óta tartó barátságaimból lettek csak ismerősi viszonyok. Annak idején sok esetben önzetlen baráti jobbot nyújtottak nekik, viszont amikor nekem szükségem lett volna csak egy parányi segítségre ... eltűntek, majd pedig megint megjelentek egy idő után, amikor elcsendesedtek az események. 28 L
2014. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddigi legnagyobb mikor 11.ben megbuktam matekból és egy nyaram arra ment el, hogy tanuljak. Még nagyobb pofára esés lett volna ha pótvizsgán is megbuktam volna, mert nagyon szeretem az osztályomat. De szerencsére azon átmentem. Meg idén érettségizem és az emelt töri elég rosszul sikerült úgy érzem. Ha nem lesz meg a kellő százalék és emiatt lecsúszom az egyetemről az lesz eddigi életem legnagyobb kudarca. 18l
2014. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!