Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Betudnátok linkelni ennek a...

Betudnátok linkelni ennek a blognak a háttérképét? Vagy honnan szerezhetném meg? Hasonló hátteret is tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon megköszönném.



2014. máj. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2014. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha valakit érdekel leírom hogy fejtettem vissza a képet, hogy legközelebb te is reflexből meg bírd csinálni. Ezzel a technikával amúgy olyan oldalakon is meg bírsz nézni képeket ahol először likeolni kéne.

Először is annyit igényel hogy egy nagyon kicsit érts a webszerkesztéshez. Kb annyira hogy tudd hogy a weboldalon lévő összes fájl általában a kiszolgáló gépén lévő mappában van amit maga a html dokumentum pakol össze hogy te úgy lásd. A html-ben hivatkozások vannak a képekre, videókra és egyebekre hogy mit hova rakjon. A hivatkozás útján a legtöbb esetben vissza lehet fejteni a képig. Itt ezt csináltam hogy megkapd a képet. Ennyit elég tudni, most a gyakorlati rész.

Nem tudom milyen böngészőt használsz, én firefoxot úgy írom le hogy azzal hogy kell, de biztos vagyok benne hogy a chrome is hasonló.

Először is megnyitod a weboldalt majd jobb klikket nyomsz bárhova ahol nincs hivatkozás (link) vagy bármilyen multimédiás tartalom (gondolok itt zenére, képre videóra vagy flash játékra). És rákattintassz az OLDAL FORRÁSA parancsra. Az egy olyan szövegkupacot fog kihozni ami elsőre értelmetlennek tűnhet, de nekünk ez kell. Azt azért nem árt tudni hogy a kép milyen formátumban van. Általában a következő 3 a leggyakoribb: .jpg .png és a .gif (ez a mozgókép). Ha tudod a kiterjesztését akkor csak annyi a dolgod hogy nyomsz egy Crtl+F-et és beírod majd addig mész míg meg nem találod amelyik neked kell.

Általában a képekre mutató hivatkozások kékkel aláhúzva szoktak szerepelni, de a mostani háttér az pont kivétel volt. Így rákattintva nem is bírod megnézni, hanem ki kell másolni a linket és egy új lapra beilleszteni.

Tudom hogy ez így soknak hangzik elsőre, de ha kétszer háromszor megcsinálod akkor egy pillanat alatt megvan. És gyorsabb úgy megszerezni egy képet mint kiírni a gyakorira :D

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!