Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3hónapja a családban meghalt...

3hónapja a családban meghalt valaki és én segítettem neki a közösségi oldalába belépni kitörölhetem e? (teszem hozzá azóta nem léptem be az oldalába.

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ne.

Sokat jelent az ismerőseinek, hogy ezáltal velük tud maradni.

Nekem van meghalt ismerősöm, és csak a halála után jelöltem vissza, és sokat jelent nekem, és büszke vagyok rá, hogy ismerhetem. Ez a kegyeleti joghoz tartozik szerintem.

2014. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt azért írd ki, hogy meghalt..
2014. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Vhogy írd ki,hogy meghalt.Nehogy ismerősök akik tudják,hogy meghalt és látják "elérhető" az kicsit morbid lenne.
2014. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én egy rövid posztban a profillapján(és az oldalán) közölném az elhunytát és azt többé ezen a lapon nem kerül közzétételre semmi, és utána, akár később max. a saját lapomon írnék,tennék ki rá emlékező szöveget, képet, videót, stb., az ő "nevében" nem, mert az tényleg morbid lenne.
2014. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor ilyenkor átnevezik XY-ról a nevet "XY emlékoldalára" és a kezdőképnek pedig egy gyászszalagos képet tesznek ki. Közvetlen családtagokkal beszéld meg.
2014. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én raknék egy fekete csíkot a profilképe egyik sarkába és a poszt is jó ötlet.
2014. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezd meg a legközelebbi hozzátartozóit, hogy mit szeretnének!
2014. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a többi családtaggal tényleg. Szerintem jó ötlet a kiírás, viszont én személy szerint nem alakítanám emlékoldallá, de mindenkinek másra van szüksége. Egy közeli ismerősöm már több éve elhunyt, a profilja a mai napig megvan, a szülinapján felköszöntik páran és leírják mennyire hiányzik mindenkinek. Néha beírják a rokonai, hogy miért kellett olyan hamar elmennie, minden rokonának a profilja szinte csak arról a lányról szól... Szerintem ez eléggé megnehezítheti nekik a gyászt.
2014. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legkozelebbi csaladtagokkal beszeld meg, hogy ok mit szeretnenek.
2014. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam meghagyom,sőt be sem lépek mert azt hiszik olvasgattam,írogattam a leveleit,azok tudják hogy meghalt akik neki megvannak jelölve ismerősnek.Megírom őszintén Édesanyámról van szó aki az idén február 15 halt meg a Nővérem egyik gyereke mondta nem illik már hogy a közösségi oldalon legyen.
2014. máj. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!