Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az angol nők...

Szerintetek az angol nők tisztában vannak vele, h vélekednek róluk a világ többi táján?

Figyelt kérdés

Szal ugye elég elterjedt és én is osztom azt a nézetet, h az angol nők nagyrésze messze nem a legszebb, sőt.

Aztán filmekben meg másutt is láttam már ezzel kapcsolatban poénokat, h "A londoniak azért támogatják a multikultit ész nélkül, mert a saját nőikre már rá se tudnak nézni"

Meg legalább felfrissülnek stb.

Szerintetek vágják ezt vagy hogy reagálják le?



2014. máj. 9. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez pont ugyanolyan hülye előítélet, mint az összes többi. Sem Angliában, sem máshol nem egyformák az emberek.


Én angolként nem foglalkoznék ilyen butaságokkal - remélem, ők sem teszik.


Amúgy meg szerintem jobb, ha mi nem is tudjuk, hogy pl. a magyarokról úgy általában mit gondolnak mostanában más országokban...

2014. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az, hogy más országbeliként mi a véleményünk, az teljesen mindegy. Az a fontos, hogy ők ilyennek szeretik egymást. Az, hogy mi hogy ítéljük meg a szépségüket, csak a mi elképzelésünk szerint jogos, a mi ízlésünket tükrözi. Honnan tudod, hogy az angol férfiaknak tetszenek a Magyar nők, vagy azok akiknek finomabb vonalaik vannak? Lehet hogy ők azt nem találják szépnek. Szóval ez igencsak relatív.


Amúgy biztos tudják mi az általános megítélés. Minden kultúra és ország más. Nézd Kínát. Én például két kínait nem tudok megkülönböztetni egymástól. Ránézésre mármint hatásában számomra olyanok mint a galambok. Egyforma az összes. Ők viszont meglátják egymásban azt amit én nem veszek észre.

2014. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fehérnemű, zokni tisztára cserélgetési szokásaikról

reprezentatív nemzetközi felmérések készültek. - Ezt nyilván ismerik, bár aligha érdekli őket, ettől nem szégyellték magukat, nem lettek tisztábbak. Esetleg mégis??

2014. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!