Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha nem vagyok rendőr, honnan tudok rendőrségi pulóvert szerezni?

Feltéve ha egyáltalán van pulóverük, mert végső esetben csináltatok, csak egyszerűbb lenne készet venni :)

Keress kérdéseket hasonló témában: rendőr

2014. máj. 9. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
rda85 nevű felhasználó válasza:

Bemész a rendőrségre és kérsz egyet- úgy megdöbbennek, hogy adni fognak.

Tapasztalat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2014. máj. 9. 21:18 Privát üzenet

ismerős ha van attól elkéred/megveszed...

Amúgy neked minek? illegális szaga van a dolognak

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2014. máj. 9. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahhoz nincs merszem, hogy bemenjek kérni :P

Semmi illegálisat nem akarok... 14 éves vagyok, csak szimplán akarok egy rendőrségi pulcsit. Rendőrségi pólóm már van, mert kaptam barátnőmtől karácsonyra, de hidegben nem tudom felvenni, mert megfagyok benne :) Meg rendőrnek készülök, de mire eljutok oda, hogy saját rendőrcuccaim legyenek... Beleöregszem :P

# 3/13Időpont 2014. máj. 9. 21:50 Privát üzenet
Szerintem elvileg nem szabad megtéveszteni az embereket, pl villogót se rakhatsz ki a kocsidra, meg nem is fóliáztathatod le az autódat olyanra. De egy 14 évesnek lehet hogy adnak, mert nem túl megtévesztő egy 14 éves, mégha egy rendőrautóból száll ki rendőrpulcsiban, akkor se:D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2014. máj. 9. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem is akarom megtéveszteni az embereket, csak egy néni kérdezte meg az Arénában, hogy ott dolgozom-e :P Meg sétáltam már el igazi rendőr előtt és bár kicsit furán nézett, nem jött oda, hogy én nem hordhatok rendőrségi pólót :) köszönöm az eddigi válaszokat :)

# 5/13Időpont 2014. máj. 9. 22:56 Privát üzenet
pedig ezért simán megbüntethetnek, ez nem jó játék. pláne ha rendőr szeretnél lenni. lehet, h menő meg minden, de a rendőrség ezt nem díjazza

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2014. máj. 11. 14:37 Privát üzenet
ha föleg zsaru akarsz lenni ne hord...eltilthatnak...

# 7/13Időpont 2014. máj. 11. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

na bakker... akkor még üljek nyugton 7-8 évet még lesz sajátom...? :/

# 8/13Időpont 2014. máj. 11. 21:05 Privát üzenet

lehet sajátod, de akkor valószínű nem leszel sün..

elkapnak...rendőrségi ügyed lesz....

és ha jelentkezel lecsekkolják az életed, máris fennakadsz a listán...

# 9/13Időpont 2014. máj. 12. 10:08 Privát üzenet

Ha csak a rendőrségi pulcsi meg egyenruha miatt akarsz rendőr lenni, akkor 1 év hivatásos szolgálatnál többet nen jósolok neked. A rendőrség munkája nem olyan szép, mint ahogy azt sokan gondolják. Ha szerencsés vagy, még felvételinél rájössz.

Ha igazán eltökélt lennél, tudnál várni pár évet.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2014. máj. 12. 13:29 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendőrségi egyészségügyi alkalmassági vizsgán mennyire nézik a tüdőt? Bővebben lent!
Mi ez a Rendőrségi kamu vírus?
Mennyi ideig marad a rendőrségi nyilvántartásban egy olyan személy, akinek nem volt teljesen rendben a kerékpár felszereltsége, és a rendőr az adatai felírása mellett csak figyelmeztette?
Ha van rendőrségi ügyem akor lehetek még rendőr?
Mi a jogi következménye annak, ha valaki matt részegen, ellop egy rendőrségi járőrkocsit, miközben a rendőrök kiszálltak gyrosozni, de benn hagyták a kulcsot?
A windows xp-m úrja indult és egy ablakot adott be valami rendőrségi kiberbűnözés vagy valami ilyen szöveggel. Nem tudom pontosan mert megláttam és kikapcsoltam. Miért? Sürgőss!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!