Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok rendőr, honnan...

Ha nem vagyok rendőr, honnan tudok rendőrségi pulóvert szerezni?

Figyelt kérdés
Feltéve ha egyáltalán van pulóverük, mert végső esetben csináltatok, csak egyszerűbb lenne készet venni :)

2014. máj. 9. 21:16
1 2
 1/13 rda85 ***** válasza:

Bemész a rendőrségre és kérsz egyet- úgy megdöbbennek, hogy adni fognak.


Tapasztalat.

2014. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ismerős ha van attól elkéred/megveszed...

Amúgy neked minek? illegális szaga van a dolognak

2014. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahhoz nincs merszem, hogy bemenjek kérni :P

Semmi illegálisat nem akarok... 14 éves vagyok, csak szimplán akarok egy rendőrségi pulcsit. Rendőrségi pólóm már van, mert kaptam barátnőmtől karácsonyra, de hidegben nem tudom felvenni, mert megfagyok benne :) Meg rendőrnek készülök, de mire eljutok oda, hogy saját rendőrcuccaim legyenek... Beleöregszem :P

2014. máj. 9. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elvileg nem szabad megtéveszteni az embereket, pl villogót se rakhatsz ki a kocsidra, meg nem is fóliáztathatod le az autódat olyanra. De egy 14 évesnek lehet hogy adnak, mert nem túl megtévesztő egy 14 éves, mégha egy rendőrautóból száll ki rendőrpulcsiban, akkor se:D
2014. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is akarom megtéveszteni az embereket, csak egy néni kérdezte meg az Arénában, hogy ott dolgozom-e :P Meg sétáltam már el igazi rendőr előtt és bár kicsit furán nézett, nem jött oda, hogy én nem hordhatok rendőrségi pólót :) köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. máj. 9. 22:56
 6/13 anonim válasza:
pedig ezért simán megbüntethetnek, ez nem jó játék. pláne ha rendőr szeretnél lenni. lehet, h menő meg minden, de a rendőrség ezt nem díjazza
2014. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha föleg zsaru akarsz lenni ne hord...eltilthatnak...
2014. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na bakker... akkor még üljek nyugton 7-8 évet még lesz sajátom...? :/
2014. máj. 11. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:

lehet sajátod, de akkor valószínű nem leszel sün..

elkapnak...rendőrségi ügyed lesz....

és ha jelentkezel lecsekkolják az életed, máris fennakadsz a listán...

2014. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha csak a rendőrségi pulcsi meg egyenruha miatt akarsz rendőr lenni, akkor 1 év hivatásos szolgálatnál többet nen jósolok neked. A rendőrség munkája nem olyan szép, mint ahogy azt sokan gondolják. Ha szerencsés vagy, még felvételinél rájössz.

Ha igazán eltökélt lennél, tudnál várni pár évet.

2014. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!