Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rolam senki sem csinal ilyen...

Rolam senki sem csinal ilyen szep kepeket. Hogy ne irigykedjek?

Figyelt kérdés

Minden masodik lany ismerosomnek uj profilkepe van amin szepen feloltozve a szabadban pozol. Mindemelle meg minimum 30 lajk, es az oket dicsero kommentek..


Nekem nincs lehetosegem egy fotost megkerni, es meg zavarbaejto is lenne, valamint nincs senkim aki jol le tudna fenykepezni.



Kerlek ne szidjatok, nem is ez a legnagyobb bajom, csak mar hetek ota ez van en meg regota maganyosnak erzem magam meg ugy hogy senki sem torodik velem, es ez igy elegge betett most... Irigylem oket. :(


Tudom, ha nem mennek fel feszbukra nem is bankodnek ezen, de nem szeretnem azert elkerulni csak mert masok felteszik a jol sikerult fotoikat...


Mit tehetnek hogy ne irigyeljem oket?



2014. máj. 11. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha jó napod van, jól érzed magad a bőrödben éppen, akkor kérd meg anyukádat (apukádat, testvéredet, stb.) hogy csináljon rólad képet. Sokat! Aztán egy majd biztosan lesz, ami jól sikerül.

A jó kép sokszor a fényviszonyokon múlik leginkább, úgyhogy próbálkozni kell, csináljatok minél többet és majd lesz egy jó közöttük.

2014. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
66%
Eggyet értek az első válaszolóval.
2014. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Facen van egy csomó fotós, aki gyakorlásképp ingyen fotózna. Keress ezzel foglalkozó csoportokat pl tfcd. Ne irígykedj, intézkedj.
2014. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Így van, nem kell más mint egy barátnő, egy két csini ruha, pici smink, egy fényképezőgép és jó hangulat.
2014. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem kell profi fotós, csak egy kompakt géppel rohangászó ember, akkor szívesen csinálok annyi és olyan képet amennyit szeretnél. :) Csak ne szóljon közbe a távolság.

Amúgy meg én is magányos vagyok, önkioldót használok, vagy kinyújtutt kézből fotózom magam, nincs senki aki lefényképezne. Nem is kell csomó kép rólam, csak néha jó lenne visszanézni az x évvel ezelőtti önmagam. F

2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
63%

Teljesen lehetetlen ötlet mondjuk elbattyognod egy fotóshoz, aki készít rólad pár képet, fizetsz egy kis pénzt és boldog leszel tőle? :-) Nekem ha a fogam fáj, fogorvoshoz megyek, ha leválik a cipőm sarka, ott a suszter...15-20e Ft környékén egy normális fotósorozatot (nem portfóliót!) sokan elkészítenek azért rólad, 5-10 év rutinnal, fotós végzettséggel, stb.

Az ingyenfotósok zöme hajmeresztő förtelmeket művel (se tanulmányok, se rutin, se felszerelés), a tehetségesebbek pedig nem ingyen fotóznak, hanem TFCD fotózást hirdetnek, ahol 50 jelentkező lányból választják ki azt az 1-2-őt, akivel dolgozni akarnak. Vagy te leszel vagy nem, akkor leszel csak csalódott igazán.

Szedd össze magad, kérj pár ajánlatot, aki tetszik, menj el hozzá, ennyi a story, utána boldog leszel.

2014. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Hatosnál a pont. Tudás és megfelelő felszerelés nélkül nem születik jó fotó dr a fotósok sem félistenek, nem kell Őket túlmisztifikálni. Pénzért dolgoznak de nem horror összegekért. Egy normális portrésorozatot 15-30ezer forintért lő rólad egy jobb fotós, ennyit pedig simán össze tudsz spórolni ha ez neked fontos
2014. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Senki nem olvasta el amit a leirasban irtam?


Nem akarok magyarazkodni miert nincs lehetosegem ra.

Nem vagyok fogyatekos, tudom mit kellene csinalnom olyan fotokert.

Nem arrol szolt a kerdesem hogy hogyan meg mit meg kivel.

Csak azt kerdeztem hogy hogyan ne irigykedjek ha mindig igy a "pofamba van nyomva" mas "sikere", anelkul hogy elkerulnem az oldalt ahol ez tortenik.


Kar volt feltennem ezt a kerdest, egyszerubb lett volna rakeresni hogy hogy ne legyunk irigyek...

2014. máj. 13. 15:48
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Felvázoltunk kb. két-háromféle megoldási lehetőséget a problémádra. Nem hisztizni, meg irigykedni kell, hanem tenni azért, hogy neked is legyen az ami másnak. Ha erre képtelen vagy, akkor nem akarod eléggé. Ha nincs lehetőséged akkor nem fontos számodra eléggé. Mondj le valami másról ami kevésbé fontos, ja, hogy annyira azért nem?! Akkor meg vess magadra!
2014. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szaljatok mar le rolam... -.-"
2014. máj. 13. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!