Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sötétbarna hajam van, sötétbar...

Sötétbarna hajam van, sötétbarna (szinte fekete) szemem, és kreol bőröm. Sokan romának gondolnak, és ez nagyon zavar! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan vonásaim, annyi az egész, hogy tavasszal már a leghalványabb napsütésnél is barnulok, nyáron főleg, szóval őszre elég sötét lesz a bőröm. A hajam természetes sötét barna. Mégis sokszor megkaptam 'kedves' emberektől, hogy cigány vagyok.. (nincs bajom a romákal, ne értsétek félre!!) engem nagyon zavar, sokszor sírtam már emiatt.. Sok lány ismerősöm van, akik szintén ilyen 'sötétek', őket mégsem szólták meg...
2014. máj. 12. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket a p*csába. Nekem fehér a bőröm mégis mindenki azt hiszi, hogy cigány vagyok. Múltkor is mentem biciklivel a nagymamámmal aztán hazafelé megállította egy férfi a mamát, hogy ki volt az a cigánylány akivel biciklizett. -.-
2014. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod a romákkal, akkor miért zavar?
2014. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el nekik pár mondattal, hogy sajnálod, mennyire megítélnek, csak mert több a pigment a bőrödben, majd kérdezz rá, hogy szerintük a pigmentációs szintből egyenes arányban lehet következtetni arra, hogy ki milyen ember?

Ha nem hagyják abba, akkor röhögd ki őket, hülye rasszisták.

2014. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második, azért zavar, mert nem túl kedvesen vágták a fejemhez, sértő, és nagyon megalázó volt az egész, azért zavar...!

A többieknek köszönöm

2014. máj. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!