Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira nincs életkedvem hogy...

Annyira nincs életkedvem hogy öngyilkos akarok lenni, egy nagy nulla vagyok. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Privát levelekből nem kérek. Depressziós vagyok, nincs életkedvem. A pasik is csak átvernek, kihasználnak. Engem még egy pasi sem szeretett. Csendes, visszahúzódó, és nem társasági ember vagyok. A kedvességem nem jelent senkinek semmit. Nincs munkahelyem, nincs diplomám.
2014. máj. 12. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Hogy tudna akárki is segíteni mikor nem kérsz semmiből??
2014. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
60%
Miért nem kérsz privát leveleket?
2014. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel, ha ez segít. Bár kétlem, nekem sem segít, ha tudom, hogy nem vagyok egyedül.

Baráti köröd nincs? Nem nagy társaságra kell gondolni. Azokkal eljárhatnál ide oda.

2014. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Mért nem kérsz privátot?

Lehet itt megismernél egy helyes rendes srácot :)

2014. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már nincsenek barátaim. Mindegyiknek van párkapcsolata, velem nem törődnek. Kizártnak tartom hogy pont itt megismerkednék egy rendes pasival.
2014. máj. 12. 14:27
 6/20 anonim válasza:
71%
Azért öngyi ne legyél.
2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Négyes mert itt nem csak antiszociálisak vannak?

Nekem sincs senkim.

A kedves kérdező mennyi idős és honnan ír?

2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

De inkább élsz végig depresszióba,minthogy megpróbálj találni legalább egy barátot?

Ilyenkor az utolsó szalmaszálba is bele kell kapaszkodni :)

2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A barátikörömben nem 1 pár van, és ugyanúgy elvagyok velük, és örülök nekik, ők meg viszont nekem, szóval az nem kizáró ok, hogy ha nekik van párkapcsolatuk, neked meg nincs.
2014. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Kizártnak tartom hogy pont itt megismerkednék egy rendes pasival."


Bizony, ez önbeteljesítő jóslat. Nem fogsz megismerkedni rendes pasival, ha kizártnak tartod.

2014. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!