Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer azt olvastam, hogy a...

Egyszer azt olvastam, hogy a férfiak nem szeretik, ha egy nonek jo a humora, mert az aggresszio jele. Igaz ez, vagy csak egy hiedelem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valami női magazinban volt... Ott vannak ilyen mindent tudó nők, kár hogy a férfiakat ezek soha nem kérdezik meg.


Természetesen oltári nagy baromság.

2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen :D egy noi magazin volt :)
2014. máj. 14. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én egy pszichopata vagyok :D
2014. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt szeretik, ha van. :D

Női magazinoknak soha ne higgy! Szórakozgatásból olvashatod, de ne vedd komolyan, pláne a pasis tanácsokat!

2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A női magazin az az, amit ostoba libák írnak ostoba libáknak...

Egyébként szeretjük a humoros nőket égészen addig amíg tudják hol a határ a humor és a bunkóság között. A probléma általában az, hogy nem tudjátok.

2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igaz. A humornak nem az agresszióhoz van köze, hanem az intelligenciához. A humor az egyik legmagasabb fokú énvédő mechanizmus.


Ha egy nőnek (ez férfira ugyanígy értendő) jó a humora, az mindig a magas intelligencia jele. De csakis a valódi humorról beszélek, nem pedig a humornak álcázott agresszióról vagy arról a jelenségról, amikor valaki nem érti a humort, csak blöfföl és "együtt röhög" a töbiekkel, mintha értené a humort.


Azok a férfiak nem szeretik a jó humorú nőket, akik egy nőben nem az értelmes és okos embert keresik, nem a társat, csak az anyapótlékot, az ingyencselédet és ingyenlukat, és azt a buta kislányt, aki fölé mindig feltornyosulhatnak szellemileg.

2014. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, mert mikor olvastam, kicsi megijedtem mert ha ez igaz lett volna akkor a pasik nagy része pszichopatának tartana :D
2014. máj. 14. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Értelmes ember kattan a többi értelmes embere, főleg ha ellenkező nembeli. A humor pedig egyfajta ideális, holisztikus indikátor az intellektus főbb paramétereire, amit persze észjáték "olvasni" is.
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként szeretjük a humoros nőket égészen addig amíg tudják hol a határ a humor és a bunkóság között. A probléma általában az, hogy nem tudjátok."


Szerinted a férfiak csak kifinomult, éles elméjű vicceket gyártanak?


Én mást olvastam, azt, hogy a férfiak szeretik a jó humorú nőket, de a férfinak nem akkor jó humorú egy nő, ha tényleg jó a humora, hanem ha nevet a pasi összes viccén.

2014. máj. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És amikor rákérdezek, mi a poén, értelmesen elmondja, bár látszik rajta, hogy kételyei vannak az épelméjűségemet illetően. Erről fel lehet ismerni a nagy Ő-t. Jó keresgélést! :D
2014. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!