Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a cigányok...

Miért van az, hogy a cigányok nem járnak egyetemre és főiskolára?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nincs munkájuk, csak segélyből élnek, lopnak, csalnak, hazudnak és hamisítanak. Orbán Viktor le se ....rja őket, az MSZP is le ....rta őket. Én nem vagyok cigány, nem vagyok rasszista, csak elegem volt már belőlük, hogy nem tudnak beilleszkedni a normális emberek között.

2014. máj. 17. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért törnék magukat, ha ingyen is jó pénzekhez jutnak.
2014. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk volt egy cigó csaj, első félév után valahogy eltűnt az egyetemről, de előtte még ellopott a koliban pár 10 ezret az egyik szobatársától :D


De nagy néha vannak, van egy srác, aki kolis, hallgatói képviselet tagja, teljesen normális arc, leszámítva azt hogy a HK-sok kb a politikusainkhoz hasonló korrupt mocskok :D

2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyik ismerősöm aki egyébként sokat vezet, megjegyezte hogy ő meg tanulóvezető cigányt nem látott soha, de autót vezető cigányt mégis sokat.

Egy másik ismerősömnek meg a szomszédja cigány, és rendkívül gazdag, de nem tudni miből.

2014. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor hallottam anya és fia beszélgetését hazafelé jövet a buszon:

"Srác: Jövőhéten le kell adni a szakmára való jelentkezéseket.

Anya: És mit szeretnél?

Srác: Jelentkezik a f***om szakmára, eleget tanultam mán... 10 éve ülök a redvás padokban, ennyit írni, meg figyelni, nem lehet, mán teljesen kikééészültem.

Anya: Hát te h*lye vagy gyerekem. Addig tanulj, amíg lehet, örülj neki, hogy megteheted, majd megbánod még"


Téma lezárva, majd elröhögve. Hát ezért. 10 év tanulás (amiből legalább 8 az általános), már rengeteg és amúgy is ennyit figyelni és tanulni és írni, hát atya úúúristen.


Egyébként tisztelet a kivételnek, nálunk is van cigány az egyetemen és nem is teljesítenek rosszul. Szerintem nevelés kérdése is, nem mindegy ki milyen környezetben és családban nőtt fel.

2014. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy egyetemre nem járnak ,de mág általánosba sem ...
2014. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Most figyelj, Te dolgoznál és éveket szánnál tanulásra, ha az állam kinyalja a s*gged, pénzt ad, neked hoz törvényeket és támogat?

Amennyiben erre igen a válasz, elég hülye lehetsz.....

2014. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb megvenni a papírokat.

Dr. Kolompár Armando

2014. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert az ő világukban nincs értéke a tanulásnak. Vannak kivételek, de marha kevés. Tizenévesen már csak a pia, a buli, a kötekedés, a bandázás, a gyerekszülés érdekli őket. Úgy vannak vele,hogy minek az iskola, majd lesz családi, meg szociális.
2014. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
27%
Azert nagy szazalekuk nem akar de van akinek meg penze sincs egyetemre. Erdekes itt mindenki csak a romakat nezi meg. Erdekes modon pont a magyar huzza le az egesz orszagot bele ertve titeket is..
2015. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Semmii válasza:
Az utolso tuti cigany xd
2016. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!