Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a mai...

Miért olyan fontos a mai fiatalok körében hogy hány like van egy-egy képükön?

Figyelt kérdés
Nem mintha én olyan öreg lennék de pl nekem ez nem fontos. Szerintem ez hülyeség is. Pl ha valaki csak azért ír valakinek hogy likolja az új képét amit kitett. Mi a véleményetek erről?

2014. máj. 17. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész a média miatt van, ahol gyönyörűre retusált lányokat, fiúkat lát mindenki, ennek akar megfelelni, és ha nem gyűlik elég lájk, megy eret vágni, mert annyira fáj neki, hogy nem szép.
2014. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

Másra nem jó, csak arra, hogy a többiek lássák, hogy ő milyen "menő", népszerű. A sok likeal még az egóját is tudja növelni.

:)

2014. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert annyira ráér, hogy kínjába nem tud mivel foglalkozni.
2014. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert ezek a fiatalok komoly önértékelési problémákkal küzdenek nem stabil személyiségek és kell nekik a külső megerősítés.

Aki rendben van magával annak nincs erre szüksége.

De ehhez persze megfelelő nevelés kell, megfelelő kapcsolat és bizalom a szülőkkel, normális baráti társaság na ez az, ami a mai fiatalok zömének nincs meg.


És persze mindebbe belejátszik a médiából áradó szemét, az agyonműtött, agyonsztárolt, rongyrázó celebek, akik olyan igényeket, vágyakat keltenek az ingatag lelkű kamaszokban, ami irreális.

Nagy senkik, akik a nagy semmiről híresek, agyuk semmi, de mégis valakiknek vannak feltüntetve.

Az emberben azt az érzést keltik, hogy ez a senki a semmivel idáig vitte én meg nem vagyok sehol akkor nem is érek semmit?

Így a saját kis ostoba módjukon próbálnak feltűnést kelteni.

2014. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez a média sem, de ilyenek az emberek, már kb óvodában is megvannak akik szeretik ha a többiek fényezik azt hogy neki de jó játékai vannak. Egyfajta népszerűséget képzelnek mögé, hogy húúú hányan gondoltak rám. Vagy exem volt ilyen, aki azt nézegette kik lájkolták a közös képeinket fb-n....pedig a maga 21 évével már túl fiatalnak se gondolná az ember.
2014. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!