Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok arról a fiúról, aki azt mondja, hogy mindkét mellbimbójában van piercingje?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy fiút, akinek a bimbójába volt egy piercing és hirtelen azt sem tudtam, hogy mit gondoljak, vagy gondoljak-e valamit. Ti mit feltételeznétek az illetőről, ha ezt mondaná, vagy meglátnátok rajta?

Van ennek, és úgy általában a piercingeknek jelentése attól függően, hogy hol vannak az ember testén?



2014. máj. 17. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem,csak ronda,és menőnek érzik magukat tőle.
2014. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem taszítanak a piercingek, úgyhogy ő sem lenne ezáltal túl szimpatikus, főleg hogy a mellbimbókban elég férfiatlan hatást kelt szerintem.
2014. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szimpatikus lenne. Nem fél mások véleményétől, nem intoleráns a testékszerekkel (és szerintem a tetoválásokkal) szemben. Azt sokan elfelejtik, hogy tud az ilyen istentelenül jól is kinézni.
2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Áh, szóval valaki képtelen elviselni, hogy a véleményem nem azonos a sajátjával és lepontozott. Köszönöm, puszi a pocidra! Jó tudni, hogy itt Gyakorin ilyen igazságosan megy a pontozás: véletlenül sem érzelmek, hanem hasznosság alapján.
2014. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Itt az esetek döntő többségében nem hasznosság, hanem szimpátia szerint "pontoznak". Sz@rni bele!


Jah! És hogy a kérdésre is válaszoljak: rühellem a piercinget, főleg egy férfin. Mivel előítéleteim vannak, így eleve jó nagy hátrányból indulna.

2014. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menő, nekem teszik. Én is akarok magamnak az egyikbe, csak még nem volt lelkierőm ezzel elmenni egy piercingeshez. Semmi jelentése nincsen.
2014. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Két éve még utáltam, Mostmár imádom.Egyrészt mert jól néz ki, másrészt mert a későbbi életedben egy orr pc kompromitálóbb (ha esetleg munkát szeretnél. Ezt csak az látja, akinek megmutatod.Az elfogadottabb pc-k az arcon vannak, mikor csakis az tud téged befolyásolni.
2014. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%
"Hot as hell!"
2014. dec. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

Szerintem szexi, nagyon bejönne, de csak ha szép a mellkasa az illeltőnek. :)

20L

2015. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok előítéletes, de a mellbimbó pc nekem sem tetszik.
2022. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!