Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok, ha megláttok...

Hogyan reagáltok, ha megláttok egy gyereket, aki kívül hordja a korzettét?

Figyelt kérdés

Tudjátok, mi az és mire való korzett?


Természetesen az egészségügyi, gerincferdülés korrigálására valóra gondoltam, nem a fehérneműre :) Én két évig hordtam minden nap napi 23 órában, de ruha alatt. Egyszer próbáltam csak kívül hordani, de utáltam, ahogy az emberek bámultak. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyit tudtok magáról a betegségről és az egész korzettes életről :)



2014. máj. 18. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi ez, és guglizni sincs kedvem, mivel te is kérdezted hogy tudjuk-e mi az, akkor írd le légy szíves, hogy ne úgy kelljen már kezdeni a kérdés megválaszolását, hogy előtte még keresgélnem kell!
2014. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

A scoliosis, azaz a gerinc oldalirányú ferdülésére lett kitalálva, kb. fél cm vastag fehér műanyagból készült eszköz.

2014. máj. 18. 09:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéremnek is van, és neki is 23 órát kell hordania, így mindig ő jut eszembe :) Múltkor láttam egy lányon, kívül hordta, az jutott még eszembe, hogy szegény, és milyen szerencsés vagyok, hogy nekem nem kell hordanom ilyet.
2014. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan, volt gimis osztálytársamnak is kellett ilyet hordania, mindig segítettünk neki, ha fel-le kellett vennie a suliban. Volt/van annyi eszünk, hogy ilyen miatt nem bántunk senkit.
2014. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Barátnőmnek is van,ő kívül hordja.

Engem nem zavar.Bár látom hogy megszokták bámulni emiatt.De azt mondja nem zavarja mert már megszokta.

2014. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, mi ez, nem szólok semmit, tudom, hogy nem divatból hordja.
2014. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rám még ujjal is mutogattak, de sokan odajöttek hozzám h az ismerősüknek is van, stb. A kedvencem egy idős bácsi volt, aki azt hitte, autóbalesetem volt és eltörtem a gerincem :)
2014. máj. 18. 10:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lakhelytől is függ.Felénk pl. nagyon sok attrocitás érné az illetőt.Tudom 3évig nekem is az volt, csak fürdésnél vehettem le.Kínszenvedés volt, de fontosabbnak tartottam az egészségemet mint pár szaros 14-15 éves véleményét :D.

Én nem reagálnék sehogy.Szerintem agyilag hátramaradott aki egy korzett miatt másképpen bánik valakivel.

Betegségről sajnos sokat tudok.

2014. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok mindenkinek!
2014. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az idegenek könnyebben elítélik a másikat, de akik ismerik egymást, őket egyáltalán nem fog zavarni. Az idegen se úgy "ítéli el", hogy szól, hogy miért hordod kívül, hanem csak biztos megnézi és gondol valamire, hogy szegénynek ezt kell viselni, vagy egymás közt mondják, hogy nézd, mi van azon a gyereken. Nem rosszallóan mondják.
2014. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!