Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan túrázó társaságok...

Vannak olyan túrázó társaságok, melyeknek az ismerkedés, barátkozás is célja?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. A haverjaim mind-mind eljárnak ide-oda, de semmi nem érdekel engem azok közül a dolgok közül, amiket ők csinálnak. Mivel viszont ők elfoglaltak, engem is kevésbé keresnek, így perifériára szorulok.

Túrázni például szívesen mennék, mondjuk 20-30 km-eket, olyan közösséggel, ahol az ismerkedés, barátszerzés a cél.


2014. máj. 20. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrét társaságot nem tudok mondani, de itt találsz egy teljesítménytúra naptárat az ország egész területére. Egy-egy eseményen általában megjelennek pár százan, a leg különfélébb korosztályokból. Nézz el egyre, ami a lakhelyedhez közel esik, aztán meglátod. Barátkozni, ismerkedni lehet :)


[link]

2014. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát olyan nincs, hogy mondjuk pontban 8-kor indul a Normafáról egy 20-30 fős társaság, és legalább annyira az ismerkedés a cél, mint a túra maga??



Zenekarokat nem fan-olok ennyire, az anime nem érdekel, filmeket se fan-olok ennyire, ezekből következik, hogy mondjuk szerepjátékot se.

Nem tudom, hol lehetnék emberek között.

2014. máj. 20. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A Túratárs.com egy ilyesmi oldal. Nem kimondottan partnerkereső, de a regisztrációban egy sor olyan adatot is meg lehet adni, ami egy szimpla túrázáshoz teljesen érdektelen. Szóval akár társkeresőként is funkcionálhat. Nagyon sok olyan ismerősöm van, aki az ottani túrák alatt talált társra.

2014. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan barátom sincs, nemhogy párom...
2014. máj. 20. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, kicsit másfelé vittem a javaslatot, de társaságkereső szempontból is a Túratársat tényleg tudom ajánlani. Meghirdetett túrák vannak, amikre bárki elmehet; az ország minden területére szervez valaki. Érdeklődési kör és távolság szerint is válogathatsz kedved szerint. Teljesen ismeretlenül is jelentkezhetsz az egyes túrákra, ott általában lehet ismerkedni. Annak idején én is úgy mentem el, hogy senkit nem ismertem. Szerintem érdemes több túrára is elmenni.
2014. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát.. köszönöm, akkor kipróbálom!
2014. máj. 20. 23:37
 7/7 anonim válasza:
Mi lett az eredménye?
2019. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!