Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek az erőszakmentes...

Ti hisztek az erőszakmentes megoldásokban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden esetben válik, és nem mindenkinél.
2014. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet, ahol az erőszak elkerülhetetlen, de ahol lehet kerülni kell úgy gondolom.
2014. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már régen volt: ketten voltunk haverral, és belémveszett valami barom ... csak azt a megoldást láttam, hogy itt ütni fogunk ... haver pedig simán ledumált bennünket róla (a barmot is), hogy csak pislogtam ... szóval azóta hiszek benn
2014. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, eddig mindent sikerült elintéznem erőszakmentesen. Bár néha egy nagyon gyenge verbális agressziót használok, de azt a kutyánk és a gyerekek tanításánál, fegyelmezés, rászólás formájában.
2014. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap hallottam, hogy a megbeszélés, a kommunikáció az a biológiai késztetéssel ellentétes. Ugyanis vagy a támadás vagy a menekülés az, ami természetes. Beszélgetni viszont nem könnyű, azt meg kell tanulni.
2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Itami ni furu válasza:
lehet erőszak nélkül megoldani dolgokat, csak az a másik félen is múlik, hogy szavakkal eljut-e a tudatáig...
2014. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!