Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más anyja is ilyen természetű?

Más anyja is ilyen természetű?

Figyelt kérdés

Mióta világ a világ, ha nem egy szokott időben jövök haza, szóvá teszi hogy azt hittem már hogy balhéztam, vagy valami

Ma reggel is így volt, a belvárosba szálltam le a buszról, és 3 magyar srácot feltartott 2 cigány csávó, figyeltem őket, és láttam hogy az egyik srác rázza a fejét és tapogatja a zsebét, azt szűrtem le belőle hogy ki akarják őket zsebelni

Gyorsan oda mentem, beálltam közéjük, és megkérdeztem mi a gondjuk levettem a felsőmet, a táskámat, odaadtam a két magyar fiúnak hogy fogják meg, és elkezdtem lökdösni a két kisebbségit.

Az egyiknek sikerült megütnie a számat el is haraptam, de a másiknak kipakoltam a zsebét amikor odanyomtam a korlátnak


Emiatt értem haza később, anyu azért is ordibált hogy megvédtem két gyereket, és még képes volt azt mondani minek kötöttem beléjük, inkább hagytam volna.....

21F


2014. máj. 21. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem más anyja is ilyen természetű.
2014. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!