Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenképp bennem van a hiba,...

Mindenképp bennem van a hiba, ha nincsenek barátaim? 16/l (lent)

Figyelt kérdés
Akármilyen vagyok,ha zárkozott,ha nyitott,ha negatív,ha pozítiv,ha nem mondom el a gondjaim,ha elmondom,ha bunkó vagyok,ha kedves(mondjuk mindenki másért tart kedvesnek egy embert,szóval relatív)soha nincsenek barátaim,csak 1-2 haverom van,de ők is idősebbek.

2014. máj. 21. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig csak meg akarsz felelni másoknak, sosem azért kedvelnek mert az vagy, aki, hanem azért, mert olyannak mutatod magad, amilyennek ők szeretnék, csak aztán rád unnak és kész.

Legyél végre önmagad és akkor aki kedvelni fog, az azért fogja azt tenni, mert Te vagy szimpatikus neki, nem a szerep, amit játszol.

2014. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem jó társaságban ismerkedsz.

Persze ezt így nem tudom megmondani,mivel nem ismerlek..

2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem, majd én meglátom, hogy benned a hiba e
2014. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba. Meg bennem, meg még sokunkban. Mindegy hol vagyok, sehol sem tudok barátokat szerezni. Évek óta stagnál a számuk 0-án. 23/F
2014. máj. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem sincsenek :(
2014. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!