Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitöl van hogy nem merem meg...

Papa mama kérdése:

Mitöl van hogy nem merem meg ütni ha valaki provokál?

Figyelt kérdés

A szituációba nem tesszem meg de utána bánom hogy nem vertem be neki.... mitöl van ?

Meg ha meg tenném akkor miért hivná a többi romàt 1 embere ?


2014. máj. 21. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Tartasz a következményektől,vagy csaj félsz a kormosoktól.

Ezt te tudod.

Ja,Utólag könnyű gondolatban ..

2014. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem is mernék megütni senkit.

Olyan könnyen tehetsz valami súlyosabb kárt az illetőben, hogy az hihetetlen.

Aztán meg Te mész börtönbe, ha valami baja lesz.

Pl.: Ez a focista nemrég hallt meg, pedig nem kapott valami hatalmasat:

https://www.youtube.com/watch?v=KNwYGJFZrgg


+A romákat jobb inkább elkerülni, nem keménykedni, mert úgy te jössz ki sz##ul, akár mekkora "szégyennek" is érzed.

Ha úgy alakul megpróbálom magam megvédeni, de hogy őszinte legyek inkább engem üssenek le, abból lehet jobban kijövök.

2014. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves második! Kicsit magad ellen beszélsz, igazad van könnyen tudsz súlyos sérüléseket okozni, viszont neked is könnyen tudnak szóval inkább ha muszáj te üss előszőr(én szerintem), mert inkább a másik orra törjön el mint az enyém! Én így vagyok vele. Am. meg a cigányok csak többen menők, de ezt mindenki tudja.
2014. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Amint írtam, ha úgy alakul megpróbálom magam megvédeni.

Csak az az igazság, hogy magammal kapcsolatban nem tudok elképzelni olyan szituációt, ahol én ütök először. Ilyen szituációt nem is tudok mondani.


Ha többen vannak, akkor inkább futok, mert ott úgy is vesztesként jövök ki. Ha véletlenül egyet le is ütök, még ott a többi. Ha pedig egy valaki provokál, azt meg hagyom, had legyen ő a "f***a gyerek".


Én azt, hogy nem merek megütni senkit, azt olyan szituációra írtam, hogy mondjuk beszól valaki a diszkóban.

2014. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen verekedni akarsz egy ilyen helyzetben, provokálj ki egy ütést. Ha nem ülsz seggre tőle, ütheted nyugodtan.
2014. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösszönöm fiuk :) de en nekem az osztálytársam ez az iletö és ok nélkül bele kött mindenkibe
2014. máj. 22. 07:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindegy mit csinálsz. Ha iskolaidőben vered össze, kapod az intőt, és elkapnak a tesókái.


Egy felnőtt kancigány esetében legalább van esély arra, hogy nem veret össze a kiccsaláddal, mert van gerince.

2014. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt kancigány-->gerinc? Ez egy nagyon rossz poén. Üsd ki a ku.va anyjába azt a cigányt és kész! Akkor menj rá hátulról amikor egyedül van.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én találkoztam már olyan kancigánnyal, aki nem hozta a famíliát miután elláták a baját. Gerinc, vagy félelem, mindegy, a lényeg hogy van olyan közöttük, aki nem pattog ha már egyszer megcsapták.


A zsebcigányokban meg ott van a tinibüszkeség is, azért se fogják annyiban hagyni.

2014. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!