Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek az exe...

Van itt olyan akinek az exe öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

mármint h volt ugye egy baratod/bnőd de szakitottatok es nem tudta feldolgozni, ezert megölte magát.

hogyan éltétek ezt meg?



2014. máj. 22. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja. Döglenek utánam a nők.
2014. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért a Te exed öngyilkos lett, vagy csak ezzel fenyeget. Nagyon nem mindegy.


Nekem volt egy kapcsolatom, két évig tartott. Akkor akarta megkérni a kezem, 19 éves koromban. Amikor megtudtam mire készül, ő is csak 23 volt, rögtön elköszöntem tőle.

Burkoltan megfenyegetett, hogy akkor kárt tesz magába.


Annyit mondtam neki, hogy erős vagy, meg tudod tenni. Persze a háta mögött az anyját felhívtam, hogy nézzen rá kicsit, de zsarolni nem hagyom magam.

Természetesen nem tette meg.

2014. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ezzel fenyegetett, amikor elhagytam. ráadásul,neki előttem már volt kísérlete...de akkor is elegem volt, hogy féltékeny, szórja a pénzt, pedig alig van, stb. stb. nem tette meg, de elég idegesítő volt, hogy ezzel zsarol.
2014. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előttem lévő exe miatt.
2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én exem is ezzel zsarolt.. el is tűnt 3 napra... kikapcsolta a telefonját, előtte persze még nekem írt egy búcsú sms-t... már a rendőrség is kereste mikor egyszer csak megjelent nálam... akkor mondta, hogy soha többet nem akarja ezt látnia a szememben amit akkor látott : " oké élsz... de dögölj meg! " :D hát igen.. valahogy így éreztem :) bár én is úgy gondoltam akkor is és most is, hogy ha öngyilkos lesz azaz ő döntése , az ő baja és nem az enyém... én ettől még nem fogom tönkretenni az életem hogy a fenyegetései miatt vele éljek... természetesen nem tette meg később sem.. én azóta férjhez mentem.. neki is lett másik kapcsolata...
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na ja. az enyémnek kb. másfél évvel a szakításunk után (én hagytam ott) gyereke született...ami azt jelenti, hogy kb félévet búslakodott utána, aztán gyereket csinált másnak..s még utána is olyanokat írt nekem, hogy engem szeret, a gyerek anyja csak úgy van. ja, persze. közben meg azért szakítottam vele, mert tök bunkó volt velem...
2014. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyik ismerősöm elhagyta a pasiját (a srác verte, meg alázta stb stb). A pasi pár nap múlva félholtra verte a lányt, beledöfött egy kést, majd ott hagyta elvérezni (ami hál Istennek nem történt meg, mert tudott segítséget hívni). A srác pár óra múlva felakasztotta magát.

Pár nap múlva úgy hozta le mindezt a blikk, hogy a csaj kergette a halálba a srácot...

2014. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!