Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mostani reklámok közül...

A mostani reklámok közül titeket melyik irritál a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
a jofogás reklámja amiben egy szörny énekel és rendkívül idegesítő. Ilyenkor reflexből lehalkítom a tv-t mert egyszerűen rosszul vagyok a zenétől. Persze tudom hogy a negatív reklám a legjobb, most is erről beszélünk, de engem ez annyira zavar hogy direkt a konkurencia oldalát nézegetem, olx, apród.
2014. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindegyik.
2014. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem az, amelyikben az a narancssárga kékhajú nem tudom mi énekel...na attól esküszöm, agyfaßt kapok egyszer.
2014. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az együtt kántálós Hell reklám. Annyira primitív, hogy már fáj. Én szégyellem magam, ha meglátom azt a reklámot.
2014. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nézek nagyon tévét, múltkor gondoltam bekapcsolom, és az első reklámig bírtam.
2014. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az az energiaitalos, amiben ütik a combjukat, meg dübörögnek vagy rák tudja mit csinálnak.

A jófogás, valamint a "kérdezd meg a feszes fenekemet" nivea reklám

2014. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Az energiaitalos az a Hell reklám lesz.

2014. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet :D
2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Be-Fit Pharma Nord reklám.

[link]


Meg is lehet nézni, meg a cikk írójának a véleménye kb. az amit gondolok.

2014. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja az a fogyitablettás reklám is durva, nekem van túlsúlyos barátnőm, ha elmegyünk vásárolni, előbb talál magának ruhát, mint én, pedig én sovány vagyok. én rám mindig minden nagy szokott lenni. ő jobban is élvezi a vásárlást egyébként. és nem szoktam az orrába nyomni olyan ruhadarabokat, ami vékonyakra jön csak rá.
2014. máj. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!