Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek segített ez a módszer?

Nektek segített ez a módszer?

Figyelt kérdés
Ma halt meg egy nagyon jó ismerősöm, egy öreg néni, hirtelen jött, elájult a melegtől és kómába volt 2 napig. Nem igazán tudom elhinni hogy ez történt. Nagyon kedves volt, mindig gondolt rám, szülinapomkor és névnapomkor nem volt olyan alkalom hogy ne hívott volna fel hogy felköszöntsön. :( Arra gondoltam, hátha könnyítene ezen az egészen az, ha egy papírra ráírnám az üzenetem és elégetném. Nektek bevált? Könnyebben fel tudtátok dolgozni a halált?

#halál #halál feldolgozása
2014. máj. 22. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd ki magadból, ez egy jó módszer, de nem kötelező elégetni, persze nem is tilos.

Az a lényeg, hogy őszintén írj és mindent ami csak az eszedbe jut, vagy bánt.

2014. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiírhatod magadból az érzéseidet, ez az elégetősdi nem tudom milyen divat, értelmét nem látom. De őszintén szólva mindegy mit teszel, ezen csak az idő fog segíteni. Beszélj róla valakinek, semmiképpen se tartsd magadban a gondolataid, úgy sokkal nehezebb.
2014. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!