Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberiség megérett egy...

Az emberiség megérett egy atomcsapásra?

Figyelt kérdés
Először azt akartam írni hogy "pusztulásra". Ezt persze nem kívánom,csak mikor magam alatt vagyok arra gondolok hogy ennek a fölpörgött világnak jót tenne egy úgymond "pofoncsapás". Aztán persze elszégyellem magam hogy ilyet gondoltam, de azért érdekelne hogy ki hogyan vélekedik illetve milyen irányba fejlődne az emberiség ha újból kellene felépíteni a társadalmat?

2014. máj. 23. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha az emberiség nem is... de nyugat európa és az USA mindenképp. :)
2014. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem már a pusztulásra is megérett az emberiség.
2014. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy van, hogy bár az ember a legintelligensebb faj ezen a bolygón, sajnos ez a szint még vajmi kevés. Továbbá ott van az is, hogy nem angyalok vagyunk, hanem az evolúció teremtményei, tele nem ideális tulajdonságokkal. Akárhol húzol fel egy új társadalmat, ugyanaz a DNS-állomány, nem lesz nagyon más a történelem. Pofoncsapás nem jó semmire, max rövid távon, a pusztulást meg nem kívánom.
2014. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: Miért nem emigrálsz? :-) Afganisztán, Irán, Bangladesh, Dél-Korea, Uganda, Oroszország: megannyi csábítás.
2014. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember dönthet a saját sorsáról, szabad akarat van. Viszont egyikünk sincs olyan pozícióban hogy az emberiségről döntsön.


Nulláról felépülés után csak rosszabb lenne, ezt megtekintheted a fent említett országokban.

2014. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért csak egyre?
2014. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ti sírnátok a legjobban, ha ez bekövetkezne.
2014. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Firedoom ***** válasza:
100%
A foldterulet veges, az emberiseg no, elobb utobb lesz haboru, meg atom, de meg odebbvan
2014. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azért nem atomcsapásra, mert abban rengeteg állat és növény is elpusztulna. Viszont valami jó meddőségi vírust leszórhatnának az emberiségre. Fájdalommentesen és véglegesen megszűnnének létezni a bolygón végre!!!
2014. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Atomháború biztos hogy, nem lessz, Hisz gondoljunk bele kinek használna az ...pl ha az eggyik ország kilőne a másikra egy rakétát azt tízszeresen foglya vissza kapni. Az atomháború öngyilkosság mind két fél számára mert utánna lakhatatlan lenne az egész Föld, és máris semmi értelme nem volt az egésznek csak kiírtottak több ezer fajt köztük az emberiség nagyrészét is.
2016. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!