Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelépjek vagy mit tegyek?

Lelépjek vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosztilis, agresszív és deprimált ember vagyok, nagyon szeretnék véget vetni az életemnek (vagy másénak) vagy pedig egyik napról a másikra lelépni a családomtól (nem értenének meg, ezért nem is szólnék), mindenkit elhagyni, és egy kietlen vidékre menni, ahol nincs senki és semmi, mert félek, h tényleg ártok vkinek. tehát a kérdésem lelépjek vagy magamat nyírjam ki?

köszi

22/L


2014. máj. 23. 19:43
 1/10 GVivi ***** válasza:
pszichológushoz menjél el!de ne öld meg magad azért(meg mást se)!!
2014. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Bár egy átlagos válaszoló biztos azt mondaná, inkább lépj le... Hát én is azt mondanám, ha muszáj lenne választani, csakhogy nem muszáj. Szóval nem mész sehova, és nem ölöd meg se magad, se mást. Jó??? Ez viszont egy betegség lehet. Gyilkos hajlamod van. Menj pszichológushoz...
2014. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na itt a gond, h pszichológiát tanulok (nyugalom, nem tervezek ebben a szakmában elhelyezkedni, mert akkor az öngyilkosságok, testi sértések és gyilkosságok száma jelentősen megnőne), szóval még rosszabb a helyzet, mert tudom mit tanácsolna, és nem segít, mert már próbáltam. Itt radikális dologra van szükség.
2014. máj. 23. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon rövid ideig én is kb. ugyanezt éreztem, aztán elmúlt, levezettem a stresszt stb. Aztán rájöttem, hogy nem is értem, hogy voltam ilyen idióta állat. Egyszerűen foglald le magadat, találj valamit amit szívesen csinálsz, nem tudom nézz filmeket vagy valami, aztán elmúlik az egész. Ez az egész csak a fejedben van.
2014. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen szépen,szakszerűen diagnosztizáltad az elmebajod,Bocsi,de ez a jó szó,nyugodjál le,szerezz egy srácot magadnak,aki leköti a fölös energiáidat.

Jó szakmát tanulsz,fejezd be,éld az életed,Fogadd el magad ahogy vagy

2014. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ezt már 1 éve érzem és egyre rosszabb, már az emberek is menekülnek tőlem (barátaim nincsenek, a családommal pedig alig beszélek) és a veszélyhelyzeteket sem tudom felmérni (pl. autót nem vezethetek mert sokszor simán belemennék a fába vagy egy másik autósba)
2014. máj. 23. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Miben változott az életed az egy évvel korábbihoz képest?

Történt valami,esetleg azóta szedsz valami vackot?

2014. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit,kondizzál vezesd le a feszültséget keress egy párt magadnak hidd el jobb lesz. Öngyilkosok csak a gyávák szoktak lenni
2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem gyávaság,hatalmas bátorság kell ahhoz hogy megtegye valaki.
2014. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen, történt vmi az elmúlt 1 évben (meghoztam életem legrosszabb döntését) ami ezt kiváltotta, de hiába beszélek róla, hiába tudom, h ésszerűen döntöttem, mert mást úgysem tehettem volna, mégis rettentően bánom, szégyenlem.

Tudom, h az öngyilkosság nem megoldás és az "elfutás" sem, de nem bírom saját magam elviselni, nem tudok megbarátkozni önmagammal, idegesít, h ilyen vagyok, ilyen késztetéseket érzek.

Köszönöm a válaszokat

2014. máj. 24. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!