Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Levelezős képzésben tanulok egy egyetemen.

Mellette dolgozom, hogy ki tudjam fizetni a tanulmányaimat és mellette még élni is tudjak.

A problémám, hogy néha a főnököm megjegyzéseket tesz, hogy "ez nem az egyetem"..

Úgy érzem mintha azt gondolnák, hogy többre nézem magam azért mert egyetemre járok. Pedig én nem érzem így.

Érdemes lenne vissza szólni valamilyen megjegyzést?

Vagy inkább megmondani neki, hogy én nem gondolom magam többnek emiatt. Vagy inkább maradjak csendben és tűrjem a megjegyzéseket?

Hozzá kell tennem, hogy a főnökömnek nincsen magasabb végzettsége és 1-2 év eltérés van köztünk életkorban.



2014. máj. 25. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb elengedni az ilyeneket a füled mellett.
2014. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele,mert nem éri meg,másrészt úgysem te jönnél ki jól belőle.Inkább hagyd a francba.
2014. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még azon is gondolkoztam, hogy lehet megváltozna az amit rólam gondolnak ha pl. közösségi oldalon megosztanék képeket amin pl. kétkezű munkát végzek. Traktorozom, lapátolok..
2014. máj. 25. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkinek semmit ne bizonygass. A probléma nem veled van, hanem a főnököd komplexusával, de azon te nem tudsz segíteni, csak ha pszichológus vagy :) Hagyd a francba, minél többre viszed az életben, annál több acsarkodást kapsz majd, amit nem te váltasz ki: jön az magától, irigykedés, féltékenység, kisebbrendűség... ezekkel nem lehet mit kezdeni, aki hülye, az hülye is marad.
2014. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!