Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek enni, inni, szórako...

Az emberek enni, inni, szórakozni és szexelni szeretnek. Ennyi lenne csak az élet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az élet olyan, amilyenné teszi az, aki éli, ha valaki csak eszik, iszik, alszik, annak csak annyi, de aki sokkal több mindent csinál, annak annyival több.
2014. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
A 3 legjobbat le írtad "enni, inni, szórakozni és szexelni " Ki az aki dolgozni szeret??? Leges legjobb az utolsó! :D
2014. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval:mindenkinek olyan az élete,amilyenné alakítja magának.Viszont amiket felsoroltál,azok kivétel nélkül mind jó dolgok szerintem,és nincs azzal baj,ha valaki ezeket szereti csinálni,bizonyos határig.A baj ott kezdődik igazából,amikor valakinek csak ezekben az élvezetekben merül ki az élete.
2014. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Igen, az ember sem más mint a többi állat.

A többi tevékenység csak díszlet.

2014. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ja úgy mint most itt a gyakorikerdesek.hu odlalon válaszolgattok
2014. máj. 25. 13:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Enni, inni muszáj, szórakozni, szexelni jó. Emellett még vannak más dolgok is, ki mit szeret. A szórakozás maga is sok mindent magában foglal tágabb értelemben: lehet ez bármilyen hobbi a kirándulástól kezdve az olvasáson át mit tudom én az amatőr csillagászatig, vagy a színjátszásig.
2014. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Enni, inni, szórakozni és szexelni a cica is tud. Az ember élete pont azért különlegesebb a többi fajnál, mert mi ennél többet is tudunk, rengeteg dolgot létrehoztunk magunk körül, ami többről szól ezeknél. Amit leírtál, az igazából csak vegetálás egy ember életében. Ha valaki csak ezeket tudja, annak elég sivár az élete. De ha felfedezed a művészeteket, a könyveket, tudományt, vagy akár a gyereknevelést, a másokon való segítést, hobbikat vagy akármit, ami túlmutat ezeken, akkor érezheted, hogy többről is szól az élet, mint vegetálásról. És ha valamiben maradandót alkotsz esetleg, (nem muszáj nagyot, csak amire büszke vagy), akkor érezheted, hogy nem éltél hiába.
2014. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kölyköt nevelni is tud a cica is.
2014. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Jó, most bele lehet kötni abba, amit írtam. A gyereknevelés (ha már szóba hoztad) szerintem nem arról szól, hogy a világra tojunk valakit, aztán mehet szexelni, enni-inni. De ha sikeres felnőttet nevelsz a gyerekedből, aki belátja, hogy az élet ennél többről is szól, és egyetemre jár és tanulmányi sikereket ér el, vagy zenélni tanul és sikeres zenész lesz stb. - akkor már "alkottál" valamit, ami túlmutat a vegetáláson.


Csak azt akartam írni, hogy szexelni, enni, inni bárki tud, de ha igazán célod van az életben, akkor ennél többre vágysz. És ha eléred (de egyébként elérni sem kell, elég küzdeni érte, mert az élet a küzdés maga, ahogy Madách írja) akkor már többnek érezheted magad, mint egy vegetáló akárki. Érdemes elolvasni az ember tragédiáját, ha már így eszembe jutott... az is nagyjából erről szól.

2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az mind tök jó!

Imádok enni, szinte minden nemzet kajáját imádom, de természetesen főzni is szeretek, mert nagyon jól kikapcsol. Ha valami jót főzünk a párommal, akkor áthívjuk a barátainkat, és megvendégeljük őket. A jó társaság magával hozza, hogy iszogatunk is egy kicsikét. Mostanában elkezdtünk borozni, és nagyon imádjuk, mert egyre jobban értünk hozzá. Bortúrákat is szervezünk Magyarországon. Szóval a evés, ivás és a szórakozás megédesíti a mindennapjainkat.

És akkor még nem is beszélten a szexről, ami maga a csúcs. A párom 28, én 26 vagyok, boldogan hódolunk ezen elfoglaltságnak. Felszabadít, összehoz, egyszerűen jó, hogy kitalálták! :)


Igen ennyi az élet, és milyen jól van ez így.

Lehet neked ezek csupán hedonista élvezetek.

De evésbe beletartozik egy jó családi vacsi, ahol kicsik nagyok együtt vannak, jókat beszélgetnek.

A szórakozásba benne van egy jó könyv elolvasása, majd megvitatása egy régi baráttal.

2014. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!