Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolcról eltűnt Lencsés...

Miskolcról eltűnt Lencsés Bence hogyan halt meg? (Részvétem)

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az egyik tóban találták meg a holttestét. Úgy hírlett, hogy megverte őt az ominózus társaság, ám ezt a rendőrség nem erősítette meg. Egyelőre nincs semmi hivatalos, vizsgálják, hogyan halt meg. Ha idegenkezűség van a dologban, akkor ki fog derülni. A szóbeszéd szerint csinálhattak vele valamit. Részvétem a családnak.
2014. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem tuti beleölték, vagy előtte úgy megverték, hogy...és utána dobták bele.

Én úgy tudom, hogy a barátnője szakított vele(ez tuti, de azt nem hogy akkor e vagy előtte, mert agyba főbe csalta a fiút,és gondolom ezen vesztek össze.)

és berúgott(nem tudom emiatt e,állítólag nem sűrűn ivott), és megverték.

Én úgy gondolom, hogy elindulhatott haza de utána mentek és úgy megverhették, hogy elájult vagy meghalt, és belelökték a vízbe.Vagy csak simán hogy fulladjon meg.

Minden esetre szívből kívánom hogy derüljön ki mit csináltak vele!Ja és a volt nőjét egyáltalán nem hatotta meg az eltűnése, nyilvánvalóan ő tudott róla mi lett szegény gyerekkel.

Remélem börtönbe rohad meg ő is meg az is aki miatt meghalt..

2014. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Tényleg nem sűrűn rúgott be a kiscsaj, a zöldet jobban szerette...

2014. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ki beszél itt a csajról?A srácról van szó,hogy nem ivott.
2014. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

De ki volt Lencsés Bence barátnője?

Mert nem igazán akarja felvállalni magát..

2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iveett Forgács facebok így van főnt
2014. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!