Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volna a véleményetek a...

Mi volna a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
Adott a következő helyzet: van egy 17 éves fiad, aki metál zenét hallgat és egy szülinapon összejön egy 15 punk lánnyal(első találkozás). Következő hétvégén a fiad már egyből nála alszik. Az első alkalomkor, amikor a lány elmegy hozzátok, egyből ott alszik. Mindemellett tegyükfel 10 alkalomból 5x részeg volt, amikor találkoztál vele(nem kizárólag nappal, általában szülinapok,koncertek után, majális stb.) mindemellett amióta a fiad együtt van vele, sokszor nem tudod hová megy. A fiad nemigazán mesél róla. Ezenfelül évfolyamelső, okos és kedves lány, de nagyon keveset beszéltél eddig vele. Mi a véleményed a lányról és arról hogy a fiad pont őt választotta?

2014. máj. 25. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
megprobàlnàm jobban megismerni. e nélkül nem tudnék véleményt alkotni.
2014. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés abszurd, mert nem engednék meg neki/nekik ennyi mindent.
2014. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem ítélkezem első látásra, de nálam olyan nincs, hogy a fiam barátnője aki életében először tisztel meg azzal, hogy a lakásomra eljön az rögtön ott is aludjon, főleg 15 évesen.

Mivel én alkoholista anya mellett nőttem fel, így a szememben egy 15 éves lány ha részeg, és nem ok, hogy szülinapi parti miatt, előttem már nem vett fel jó fényt. Nincs csúnyább látvány egy részeg lánynál. Hogy mit szólnék ha a fiam egy ilyen lányt választana? Szerencsémre a fiam ugyanannyira visszataszítónak tartja az alkoholt mint én, így kizárt, hogy ilyen lánnyal összejöjjön. Ha mégis, nem igazán akarnám megismerni, mert biztos lennék abban, hogy nem sokáig fog ez a kapcsolat működni.

2014. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
38%

Azt gondolnám, hogy legalább van egyénisége a fiamnak.

Mondjuk attól függ, mennyire volt részeg. Mert ha undorítóan leitta magát, akkor nem indulna túl sok jó ponttal nálam, de ha csak megivott 2-3 sört, akkor az más tészta. Mindenki csinál ilyet fiatal korában, és álszentség lenne mást azért elítélnem, mert kipróbálja ugyanazokat a dolgokat, mint a mai felnőttek nagy része is kipróbált anno.


Ha meg jól tanul és kedves, igazából úgyis ez számít. Persze azt nem szeretném azért, hogy nagyon szakadt punkosan öltözne. De biztos beszélgetnék vele, hogy mit gondol a világról, miért gondolja azt stb., mert általában az olyan emberek kezdenek ilyen stílust keresni, akik nem érzik helyüket a világban, és nem tudják kinek elmondani a dolgokat őszintén, mert nem hallgatják meg őket. Szóval próbálnám kicsit elhúzni azért ebből az irányból, persze úgy, hogy ne legyek erőszakos.


Szóval más dolgok amik igazán számítanak az életben. Nem ezekből a dolgokból szűrném le, hogy milyen, hanem a beszélgetéseinkből.


Persze még fiatal vagyok, a huszonx évemmel, de szeretném ezt így látni majd akkor is, amikor ennyi idős lesz a gyerekem. :)

2014. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

A punk meg a metál nem tudom, miért került kihangsúlyozásra :)

Szerintem az sok, hogy 15-17 évesek rögtön ott alszanak egymásnál. Én nem engedtem volna meg, hogy a lány nálunk aludjon. Illetve egyeztettem volna a szüleivel.

Az durva, hogy egy lány állandóan részeg.

Annyira azért nem lehet rossz, ha évfolyamelső. Ez biztató :)

2014. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

"csak megivott 2-3 sört"


10 alkalomból 5x? 15 évesen(!!) ?


Korán kezdi az alkesz karriert.

2014. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
évfolyamelső? hol? egy ócska szakmunkásképzőben? nem győztél meg
2014. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Nekem egyik évfolyamelső osztálytársam szintén punk, és a pszichológusa (akihez az anyja küldte) alkoholista. (lány)


Egyik legjobb ember akit ismerek, felnőtt korára még jobb ember lett.


A kérdésedet olvasva persze nagyon rossz a vélemény, de ismerve az ismerősömet, nem mondanám, hogy ennyi alapján megítélhető valaki!

2014. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
mármint a pszichológusa szerinte alkoholista :D
2014. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

*szerint


Óhh Jesus, bocsi, fáradt vagyok :)

2014. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!