Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Teljesen osszevagyok torve, itt bogok, az ongyilkossagon gondolkozom, a fiu akit szeretek, most deru en ebbe belehaloklt ki hogy 5 lannyal csalt meg, es en ebbe belehalok, szetksrmoltam magam

Valaki segitsen!


2014. máj. 26. 23:48
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesirasert csak nagyon rosszul vagyok, szov most derult ki hogy ot lannyal csalt meg
2014. máj. 26. 23:50
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, egy ilyen fiú megérne annyit, hogy eldobd az életed?! A válasz: NEM!

Elhiszem, hogy szörnyű, amit most átélsz, de légy erős! Senki sem ér annyit, hogy eldobjunk egy olyan értéket, mint az élet! Kiváltképp az ilyen patkányok nem! Gondolj arra, hogy egy ilyen srácnál már csak jobbat lehet találni! Fel a fejjel, van még csomó pasi a világon, egy ilyen miatt még búslakodni is nagyon kár!

Szerintem szólj egy két barátnődned, és sírd ki magad a vállukon! De ne tégy kárt magadban semmiképp!

2014. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem átvert azzal hogy 5 lánnyal csalt meg. De ami a legfontosabb, verd ki a fejedből az öngyilkosság gondolatát.
2014. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Most mondta, hogy csak mondta hpgy szeret, 4x csalt meg es mar egy honapja massal jar

Azt mondta nyugodtan oljem meg magam, nem erdekli ot

megerdemlem

2014. máj. 26. 23:58
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne csinálj ilyet kérlek szépen!!! :'(

Én is egy csomószor gondolkoztam öngyilkosságon, még most is néha, más okok miatt. De még mindig nem tettem meg, azért mert nincs értelme. És szerencsére mindig akad a környéken néhány kedves ember, aki lebeszél róla...

Az a szemét aki megcsalt meg egyáltalán nem érdemli meg, hogy meghalj miatta. Ha tényleg képes volt megcsalni téged 5 lánnyal, akkor nem érdemel meg téged, és örülj neki hogy megszabadultál tőle!

Szóval ne gondolj ilyenre, kérlek!! És ha szeretnéd akár beszélgethetünk is, ha ez eltereli róla a figyelmedet, nekem mindegy, csak ne tedd! :'(

2014. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

mennyi idos vagy? hidd el lesz fiu aki ki fog tartani melletted

.hallgass most zenet sportolj es ne gondolj ra, max haragudj ra,ilyen ferfi nem erdemel meg teged.

engem is megcsaltak :-( nagyon nehez

2014. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

14 megcsak, szoval lehet, a ti szemszogotokbol ennyi idosen nem lehet hogy szerelmes legyek

kicsit megnyugodtam, csak az a baj hogy igy is vannak csaladi, sulis ugyek, amik miatt (foleg serdulokorban) nagyob kivagyok, es honapok ota eleg depresszios hangulatba vagyok. ugy erzem senkinek nem vagyok fontos, es mindig csak 2. helyre kerulok. 46 kg vagyok 167 cm , de ez a bizonyos fiu megis lekocaz, nem tudom hova fogyjak, mit kezdjek msgammal hogy szeressenek

2014. máj. 27. 00:14
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a lelkisegélyszolgálatot, ott nyugodtan panaszkodhatsz, kibeszélheted magadban a dolgot.


[link]

[link]

[link]

[link]


Keress egy megelelőt! Egyes telefonszámok témára specializálódtak, vagy csak az ország egyes részeiből érhetőek el. Olvasd el rendesen az instrukciókat!

2014. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lelki segélyes telefonokat javaslom, ilyen helyzetben ők tudnak a legjobban segíteni. 14 évesen bőven lehet már szerelmes az ember, az érzéseidet megértem, de egy hülye p*csfej miatt kár magadat büntetni...
2014. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Emiatt nem éri meg..... Közhelynek hangzik most, meg tudom, hogy nem vigasztal, de fogsz még találni rendes fiút is, ez motiváljon!
2014. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!