Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Különc, "fura" emberek: ti...

Különc, "fura" emberek: ti beilleszkedtetek?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek mesélni: hol és hogyan?
2014. máj. 27. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem és nem is akarok. Bár emiatt már éhen is halhattam volna, de úgy néz ki, még maradok kicsit ebben a civilizációban, világban, mert van pár ember akik szeretnek és akiket szeretek, és ők nem engedik az éhenhalásomat.

Igen, volna ahol / amiben jól érezném magam, mondjuk egy mutualista vállalkozás a hozzám hasonlókkal, vagy egy vegán organikus ligetkertészet létrehozása vidéken.

2014. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A beilleszkedést én se feltétlen úgy értem, hogy egy adott közösség teljesértékű tagjává való válás.


De ha egy közösségben nem néznek le, nem beszélnek ki a hátam mögött, nem utálnak, csak szimplán nem foglalkoznak velem akiknek nem vagyok szimpi, már az eredmény lenne. Nem is kicsi. :)


Hol találták olyanokat, akik szeretnek?

2014. máj. 27. 13:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Úgy, hogy azt a szakmát tanultam ki, ami érdekelt, így az érdeklődés mentén hasonló emberekkel találkoztam. Természetes az sem mindegy, hogy mit jelent az, hogy "különc". Ha azt érted alatta, hogy antiszociális és nincs empátiája és utálja az embereket, az soha sehova nem fog beilleszkedni.
2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elvont, fura érdeklődésű, a dolgok nagy részéről az átlagostól nagyon eltérő véleményű. Vagy épp arról van véleménye, amiről senki másnak és amiről mindenkinek, az őt hidegen hagyja.

Régimódi értékrend vagy épp csupán az átlagtól nagyonnagyon eltérő értékrend.

2014. máj. 27. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudod sok minden érdekel, sok közösséget megnéztem, de arra kellett rájönnöm, hogy ha közösségbe kerülsz, akkor követned kell az összes szabályt, amikben van jó is, meg orbitális marhaságok. Azaz fel kéne adni az egyéniségemet, szabadságomat, meggyőződésemet egy csoport kedvéért, azaz hogy befogadjanak engem? Ilyen ostoba nem vagyok.

Akik szeretnek és szeretek: anyám és a kedvesem.

2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, teljesen kívülálló vagyok (még a családom is "kinéz), de ez van, megszoktam.
2014. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én beilleszkedtem. Bármilyen álarcot fel lehet venni, mindenhova be lehet illeszkedni. Bár ha az emberek között más emberré válunk, más viselkedéssel, akkor az megöli az eredeti énünket. Úgyhogy vigyázni.
2014. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jòk a hozzá szollások !!!én még annyit tennék hozza

Nagyon fáraszto tudd lenni meg fellelni másoknak.Ép volt egy kollega akivel már majdem önmagam voltam melete.Erre tegnap ellöt ki rugták!

Maradék jo kedvem is el ment .Rádásul kostolgat az egyik műszak vezető!

Félek fel bas és le oltom.Holnap kiderül.

2014. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mindig tudok álarcot viselni...

Fárasztó, és egy percre leveszem már nagy gondokat okozhat.

2014. máj. 29. 21:03
 10/11 anonim válasza:
Én 2 klikkbe is beilleszkedtem ,de aztán önszántamból kiszálltam.Nem fogok klikkesedni.Igazából bármilyen csoportba be tudnék illeszkedni,de
2014. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!