Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan beszélek, van...

Nagyon gyorsan beszélek, van amikor hadarok és nagyon zavar mert van amikor az emberek nem értik meg amit mondok. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, ez nálam is gond, erősen koncentrálok/figyelek rá, ha fontos...ha nem sikerül fordulj szakemberhez :)
2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nálam is probléma, és én sem tudom mit lehet ellene tenni.

Gyorsabban pörög az agyam, mint ahogy kitudnám mondani a dolgokat, ezért általában hadarok, esetenként nem is értelmes dolgokat mondok. Szóval nem egy dolgot kell többször elmondanom, hogy megértsék. :D

2014. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
logopédus tudna ezen segíteni?
2014. máj. 28. 17:37
 4/7 anonim válasza:
86%
Nekem a volt fiúm nagyon hadart de én SZINTE mindig értettem amit mondd:D. Nyugi..aki szeret azt nem zavarja.:)
2014. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyobbik része fájdalmasan gyengeelméjű. Nem tudsz velük mit csinálni. Elvileg beszélhetsz lassabban, hosszú távon te is csak még pengébb leszel tőle.
2014. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass hangosan,nekem ez segített.
2014. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!