Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi szituációban ki...

Az alábbi szituációban ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
Ma kora délután indulok haza a busszal. Szállok fel, bérlet elő, stb., megszólítok egy egyébként külsőre szexi 18-20 év körüli csajt, hogy leülhetek-e mellé, elvenné-e a táskáját. Mondja hogy nem. Kérdezem hogy foglalt-e, mondja nem, csak nincs hova tennie a táskáját. Mondom rakja az ölébe, erre ő kérdezi hogy mégis mit gondolok. Nógattam kicsit, ő meg flegmán visszszólogatott. Erre én félhangosan "hülye p**áztam" egyet, mire ő elkezdett velem üvölteni meg p*csogni, hogy mit képzelek hogy így sértegessem. A buszvezető meg nekem mondta hogy takarodjak lefele. 20 percet vártam a következő buszra. Szerintetek?
2014. máj. 28. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt másik hely amúgy a buszon? Igen, bunkó volt a csaj de ha elmész mellette megjegyzés nélkül nem lett volna belőle semmi.
2014. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egy pcsa.

De szerintem te voltál a hibás.

Amikor azt mondta, hogy nem, tovább kellett volna menned.

Ezeken nem kell fennakadni meg nem kell megsértődni, tudomásul kell venni, hogy vannak ilyen emberek is és kész.

2014. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak vagytok - ő jobban.

Olyan nincs, hogy nem engedek valakit leülni, mert kell a hely a táskámnak. Vagy vegyen akkor annak is jegyet, de igazából még akkor sem teheti meg, hiszen ezek nem helyjegyek.


Neked viszont intelligensebben kellett volna reagálni, mert semmi értelme bunkóságra még bunkóbban visszavágni.

2014. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: ennél jobban ezt nem lehet megfogalmazni. Ha van más hely a buszon, jobb meg sem szólítani, az ilyenekről messziről lerí, hogy agyonkényeztetett köcsögök.
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szálltam volna le az biztos. Megmondtam volna, hogy kifizettem a jegyet, ha nem indul a busz míg fent vagyok, akkor nem indul. Én nem hibáztatlak, csak a sajnálatos ebben, hogy a picshának még hízott is a mája, mert ő nyert. Fú de ki tud rázni a hideg az ilyen undorító flegma paraszt emberektől.
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez tipikusan tök felesleges energiapazarlás, én azt vallom, hogy aki bunkó köcsög stb. azt jól ki kell osztani, de itt simán elég lett volna továbbmenni. Inkább a buszsofőrnek kellett volna megmondani, hogy bázze ez a hülye k**va nem engedi leülni az embert, mert kell a táskájának egy külön hely, és nem leszállni... Most tulajdonképpen te lettél teljesen bealázva, és téged néztek hülyének, mikor kajak neked volt igazad.
2014. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Máskor ne nógasd a csajt, hanem kapd fel a táskáját és te magad dobd az ölébe, vagy közöld, hogy te akkor rá fogsz ülni és bátran tedd is meg.
2014. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mekkora táska? Távolsági busz vagy BKV?
2014. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A táska mérete?

Volt szabad hely a buszon?

Amúgy... tényleg egy p*csa XD Viszont ezt nem kellett volna kimondanod, elég lett volna gondolni :)

2014. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Itt bizony diszkrimináció történt. A sofőr látta, hogy te férfi vagy, (bocsi ha mégse :D gondolom az vagy nem?) és bántasz egy csinos kis p***át. Aztán persze, hogy téged szállít le. Én néha ütni tudnám az ilyen embereket, de nem szabad. Nem vagy hibás, de azért még is.
2014. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!