Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?...

Történt már valakivel ilyen? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Kizártak egy oldalról...majd a napokban visszaengedtek...ez normális?

( azt hiszem kb úgy 3 hétig voltam kitiltva)



2014. máj. 28. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A szabályzatban biztos benne van, hogy milyen vétségekért milyen időtartamú kizárás jár. Te belefutottál egybe, ami nem volt végleges, csupán három hetes. Valószínűleg a legközelebbi végleges lesz.
2014. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Csúnyán megszeghetted a szabályzatot. Legközelebb bannolni fognak.
2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem,a szabályzatban nem olvastam ilyesmit.Azt tudom hogy mit sértettem és azt hittem örökre kizártak,mert a tulajdonos azt mondta :ha sikerül is regisztrálnom tiltani fognak.....és most ott lehetek,igaz 1 nap várakozási idővel (korábban fél óra volt,amit várni kellett reg. után)

Szóval nem értem...valamelyest "büntetve maradtam...de visszaengednek... ??? Nem merem már megkérdezni a tulajt,hogy legális e az ott létem.?? :((

2014. máj. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!