Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi lenne az élet?

Ennyi lenne az élet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és ahogy bele gondolok az életbe csak arról szól hogy majd egyszer meghalok addig meg itt kell csnálgatnom a dolgaimat.

Valahogy nem hiszem el hogy ennyi minden amire képes vagyok. Így egy teljesen unalmas dolog az élet és nincs is sok értelme.Egy körforgás része ként szenvedünk.

Ahogy vissza gondolok mennyire jó volt mikor teljesen tudatlan gyerekek ként nem gondolkodtam ilyesmiken.

Igazábol nincsennek problémáim az életben jó tanuló vagyok,vannak barátaim,minden hétvégén van mit csinálni,szabad időmben sokat biciklizek.



2014. máj. 28. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Hát a 16 és a halál közt azért számos jó dolog vár az emberre, amit kár lenne kihagyni.

Koncentrálj arra, hogy jól éld meg az életed. Most tanulj, majd 20 felett tanulj és bulizz, 35 felett pedig azon "dolgozz", hogy tudatlan csodás boldog gyerekeket adj a világnak, amitől te is boldogabb leszel, hidd el. :)

2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Érzéseid nincsenek?Mintha robot lennél:(


Mi az,hogy képes?Nem kell képesnek lenni valamire.Bár igen teljesítmény centrikus világban élünk.


De szerintem érezni és ezáltal élni kell!

2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az kizárt hogy én utódot hagyok és utánna mosolyogva nézem ahogy szaporodik az is.De köszönöm a lelkesítő beszédet. Igyekszem izgalmasan életet élni még a földet körbe szeretném utazni meg sokat zenélni.
2014. máj. 28. 23:10
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Álmodj királylány...
2014. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek kiábrándítani,de ez később még csak rosszabb lesz... :-)Nekem pl. minden héten eszembe jut hogy miért csak két napból áll egy hétvége,miért kell ötöt meg dolgozni,miért nincs fordítva?Igazából a földi létünknek nem túl sok értelme van,hacsak nem alkotunk valami maradandót,értékeset.Azt ne kérd hogy meghatározzam mi is az értékes,mindenkinek más. Mondjuk 16 évesen még nem izgatott ez a téma annyira..Te se foglalkozz vele sokat,hisz az élet túl rövid hozzá... :-)
2014. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is imádok utazni,de a belső utazás a legizgalmasabb.
2014. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös maradandót nem lehetséges csinálni nem létezik olyan dolog amit ha meg csinálok nem porlad el nem változik meg egy idő mulva. De amúgy vannak dolgok amiket élvezek csak mostanában sokat gondolkodom ilyesmiken.
2014. máj. 28. 23:20
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"...Az kizárt hogy én utódot hagyok..."

Hú ezt hány tízen és huszonéves mondta már, aztán 99% még is "úgy" járt.

Most egy ilyen időszakod van, nincs is ezzel baj, de nem ilyen lesz az egész élet. Változik az érték rend és az értelem is.

2014. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, maga az élet nem egy nagy szám. Küzdeni kell mindennel, de az életedet magad alakítod. Választhatsz, hogy magadbafordulva unalmasan éled, vagy találsz olyan dolgokat, amig izgalmasabbá, szebbé teszik az életed. Elég akár egy virágban meglátni a szépséget, ami egy picivel boldogabbá tesz és ez a sok pici majd megszépíti a szürke hétköznapokat.
2014. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Szerintem megéri szenvedni a jó dolgokért.

Emberek, ha már itt vagyunk ne csak szívjunk, próbáljuk élvezni is :)

2014. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!