Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit sugároz, ha egy pasi...

Mit sugároz, ha egy pasi lazán keresztbe tett lábakkal ül veled szemben, és közben erős szemkontaktust létesít?

Figyelt kérdés
Mindehol azt lehet olvasni, hogy a keresztbe tett láb elzárkózást jelent...viszont olyan pasikon is megfigyeltem már, akiknek egyébként tetszem, sokszor néznek stb. Nem a szorosan keresztbe tett lábra gondolok, hanem olyan lazán, mondhatni "szexi" pózban teszi, pl. munkahelyen amikor egy társaságban vagyunk és velem szemben ül, és közben erősen megy a szemkontaktus...közben a lénye egyáltalán nem az elzárkózást fejezi ki....aki ért a testbeszéd értelmezéséhez, ez vajon mit sugározhat?

2014. máj. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valójában te hiányzol neki az öléből.
2014. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik állandóan keresztbe teszik a lábukat még a metrón is. Náluk ez a "normális" ülés.
2014. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az "enyém" általában nem szokta :)
2014. máj. 29. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém meg mindig. De úgy, hogy felteszi az egyik lábára a másikat, tehát pl. a vonaton összekoszol a cipőjével mindenkit. De itthon is úgy ül a gép előtt.
2014. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a karba tett kéz jelent elzárkózást.
2014. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szorítja a szerszámot.
2014. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű...

Az agytól távolabbi testrészeink mindig őszintébbek. Bár elvileg a testbeszéd őszintébb, mint a verbális kommunikáció, már gyerekkorban megtanuljuk meghamisítani.mosolyognunk kell mikor nem is vagyunk jó kedvűek, stb..


A lányok szeretik ha egy fiú határozott és kezdeményez, no de attól még, ott van némi feszültség, ezt enyhítendő teszi keresztbe a lábát. Ha itt a boka keresztezésre gondolsz.


Itt pont az a lényeg, hogy ne vedd észre, hogy egy picit azért zavarban van, izgul stb.

No de ezer más oka lehet, egyetlen kiragadott képkockát nem lehet elemezni.

Egyébként ugye, ez nem tudom mióta megy így, de ha olyan határozott lenne, már rég oda ment volna elhívni valahova.

Meg ugye összekulcsolt bokával nehéz lépni. Egyszerűen nem mer még lépni szerintem. -Izé vagy is talán. Mert ez kevés infó hozzá.


Egyébként már várom egyszer ilyen szituban, hogy ide írjon egy srác. Mit jelent ha egy lány állandóan a bokámat nézi ? :D

2014. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy így szeretné elérni, hogy ne álljon fel a farka?
2014. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!