Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kibeszélnek a hátam mögött!...

Kibeszélnek a hátam mögött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, és a néhány szobatársam kibeszél a hátam mögött, de nem csak a lányok hanem a fiúk is (osztálytársak és fölöttem járók is akik még egyszersem beszéltek velem... nagyon idegesítő! mit tegyek? hirnevem amugy sincs, barátaim is csak kevés, de igaz barátom akire számíthatnék egy sincs! mit tegyek??13/L
2014. máj. 29. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A szüleidnek szóltál erről ?
2014. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember, akit ne beszélnének ki a háta mögött. csak éppen nem tud róla az illető. Ennyi idős korban amúgy is a jellemző az, hogy egyik pillanatban az egyik gyerek a menő, másikban meg már a háta mögött susorognak róla mindenféléket. Próbálj meg nem foglalkozni az ilyen hátammögöttkibeszélős dolgokkal.
2014. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha ők ezt teszik valamilyen csellel beégetném őket, és utána szembesíteném a tettükkel. Hidd el oltárira fogják szégyellni magukat. Amúgy meg miért beszélnek ki? Csak van valamilyen oka?
2014. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
általába a személyiségem és a külsőm miadt... a személyiségemért azért mert nem vagyok egy társasági ember... jobb szeretek a természetben lenni állatok között. a külsőm miadt meg azért mert ronda vagyok
2014. máj. 29. 14:59
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen cselre gondolsz?
2014. máj. 29. 14:59
 6/7 anonim válasza:
Hát például véletlenül ott hagynám eldugva a mobilomat és felvenném vele a beszélgetést, majd szembesíteném őket a tettükkel, és megmondanám utána nekik, hogy ha nem tetszik valami gerincesebb a szemembe mondani, és megpróbálok rajta változtatni. Ez a dolog sok meglepetést okozhat számodra, például, hogy ki áll melletted és MIÉRT, és ki nem áll melletted és MIÉRT.
2014. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] :D
2014. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!