Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magas emberek, ti lenézitek...

Magas emberek, ti lenézitek az alacsony embereket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Ő se magának választotta, én se.

2 méter, 17f

2014. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Buford Tannen ***** válasza:
39%
születésed ota otvan bened hanemtecik csak elkel mened .fogantatásod pilanatátol oszák a magaságt azész ahirek meg a média elszivják azészt s jönek az elöitéletes felszines baromságok szoval értékeld amid van meg hogy van elméd és asok tv nemvontael.csak kisé. gondolkozel azon mikezek a szabájok amit asok barom bebeszél magának kormányok diktatura ide oda reklámok sora minden szaral tömik az elmét készcsoda hogy élszmég meg nemcsak te vagy én vagybárik más evilágon hanem azegész romlo renccer ami uralkodik ezen e bojgon
2014. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KoviAti válasza:
59%
Max lenéznek rájuk :)
2014. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
hubaxmeg 2-es de szépen írsz :D alacsony vagy és nem éred fel rendesen a billentyűt?
2014. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Buford Tannen ***** válasza:
72%
Jaa kobold :D Amm csak provokálom az embereket ezzel errefelé ezzel az állat szöveggel amit fb-n láttam hogy 1 gyerek így osztotta az észt és azóta is azon szakadok,meg mindenhova odaírom kicsit átalakítva xDD
2014. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon jó :) Terjedjen a kultúra :D
2014. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

béla vagyok!

45F 147kg, 197cm

nem nézek le senkit, bár tőlem, szinte mindenki ksiebb darab, ha általában bemegyek mindenhova, mindenki azt nézi, hogy aztarohadtbüdösk@rvaéletbe,mekkora egy állat!

pedig csak egy átlag állampolgár vagyok, de ezt hozta a természet, meg a genetika!

2014. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért annyira magas nem vagyok, csak 186 cm 16 éves létemre, de eszemben sincs lenézni a nálam kisebbeket.
2014. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát,azért kb.egy fejjel magasabb vagy nálam.
2014. jún. 12. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!