Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti öltöztetek már le alvás...

Ti öltöztetek már le alvás közben? (meztelenre)

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és van, hogy nadrág + boxer nélkül ébredek, nem tudom mire vezethető ez vissza.... Normális ez? (nem más öltöztet le)

Néha ködösen rémlik, hogy igen, tényleg levetkőztem. Van alva vetkőzés is? (a kérdést nem viccnek szántam.)



2014. jún. 7. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én éjszaka leszoktam vetni magamról a ruhát, ha melegem van, de erre mindig vissza is emlékszem.
2014. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban gyakran voltam alvajáró. Kb 14 éves koromig. Igen, előfordult, hogy álmomban levetettem a pizsomámat.

Már 40 éves vagyok teljesen kinőttem. Szerintem abszolút normális.

2014. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem néhányszor előfordult, hogy reggel póló nélkül ébredtem, anélkül, hogy bármi emlékem lett volna arról, hogyan vetkőztem le és pláne miért?
2014. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez már velem is előfordult egyszer-kétszer, és egyáltalán nem emlékeztem. Volt, hogy teljesen meztelenre vetkőztem!
2014. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nyáron csak egy pólóban, vagy topban szoktam aludni, de néha én is leveszem, de akkor emlékszem is rá reggel...
2014. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 egy naaagy fan ***** válasza:
Én pár évig alvajáró voltam, meg sokat mozorogtam és ilyenkor megesett. Szerintem normális, majd elmúlik!
2014. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pizsamában alszok de minden este szexelünk és reggelre persze,hogy nincs rajtam semmi és szóktam rá emlékezni.
2022. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!