Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nem érdemel leb*szást...

Tényleg nem érdemel leb*szást az, aki le akar rázni facebookon?

Figyelt kérdés

Szóval jól láthatóan nincs semmi kedve velem írogatni, gyakran fent van de nem is válaszol semmit, még azt se hogy most nem jó neki. Hanem rá se megy az üzenetre, mintha nem is látta volna.

De azt meg nem mondja meg, hogy semmi kedve velem beszélgetni továbbá, csak úgy eltűr és válaszolgat néha.

Ettől még nem érdemel valaki leb*szást szerintetek?


2014. jún. 7. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert ha meg megjegyzést teszek nekik akkor még neki áll feljebb, és nem tudok belőlük vele őszinteséget kihúzni.
2014. jún. 7. 11:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert lebaszni falra hányt borsó, semmi értelme. Megértem, hogy frusztrál a dolog, de a legegyszerűbb az lenne, ha vennéd a célzást és lekopnál.
2014. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóságnak tartja a szemedbe mondani, hogy nem akar vleed beszélgetni, inkább várja, hogy vedd a lapot és magadtól lekopj. Ez van, lebaszást nem érdemel, hagyd a francba és keress olyat, aki szívesen beszélget veled.
2014. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően így csinálja mindenki. Én is sokszor unom mikor értelmetlen, felesleges dolgokkal rám írkálnak, másokkal sem tartom 0-24-ben a kapcsolatot.


De ha még le is csesz ezért, hát ott b..ssza meg, akkor annyit se fogok írni mint előtte :D

2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért érdemelne lebaszast? Attól, hogy neked nincs életed, neki még lehet. Én speciálisan azzal tartom FB-n a kapcsolatot, aki fontos nekem, mindenki mást lerazok. Nincs idom bájcsevegni
2014. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megteheted, de akkor tudd, hogy bedőltél a játszmájának. Hiszen épen arra játszik, hogy felkapd a vizet és jól odamondogass neki, hogy aztán neki legyen ürügye "egy ilyen bunkótól" megpattanni. Értesz? :)


Nem leb..szást érdemel, hanem egy másik szót: ignorálást. Azt jelenti, hogy nem foglalkozol vele többet, úgy kezeled, mintha üveg lenne. Ha kirúgni az ismerőseid közül nem akarod, akkor tedd ki oldalra (tedd át az oldalán a "követem" -et "nem követem"-re). Így nem is fogod látni, hogy mit csinál, hacsak direkt rá nem keresel.

2014. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De ha még le is csesz ezért, hát ott b..ssza meg, akkor annyit se fogok írni mint előtte :D"


Pontosan! Senki nem szereti a zaklatókat! És ha ő nem akarja Veled ápolni a kapcsolatot, akkor ő zaklatásnak véli, ha Te újra és újra próbálkozol!


A Te oldaladról nézve a dolgot pedig én a helyedben olyanokkal próbálnám felvenni a kapcsolatot, akik erre vevők, akik reagálnak.


Gondolom, Neked sem jó érzés, ha le akarnak koptatni, akkor miért teszed ki magad újra és újra ennek?


Nyitott ajtókon kopogtass, a zárt ajtókat pedig ne feszegesd...

2014. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!