Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar, hogy...

Titeket mennyire zavar, hogy ha akivel chateltek, nagyon hosszan fogalmaz néha?

Figyelt kérdés
Sok szöveget ír, hosszan mesél el dolgokat, sokat kell olvasni.
2014. jún. 7. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hááát, én most magamra ismertem, szóval inkább nem nyilatkozok :D
2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, tehát engem nem zavar, ha a másik fél is ilyen, sőt kifejezetten szeretem :)
2014. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is magamra ismertem :D

Nekem eddig nem tettek ezért szemrehányást és ha a partnerem is ilyen bőbeszédű, annak általában csak örülni szoktam; szeretem mások véleményét, gondolatait megismerni részletesen is.

2014. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiiii ***** válasza:
Nem zavar. Élőszóban viszont annál rosszabb, ha mondjuk a szavamba is vág a másik, vagy nem hagy szóhoz jutni. Meg persze, attól függ, miről fogalmaz hosszan... Ha valami unalmas témáról, hogyne zavarna.
2014. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az illető akkor pozitívum,ha nem,akkor negatívum.
2014. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én imádom,de sajna kevés ilyen ember van.Amit nem szeretek,az ha keveset ír,és tömören.
2014. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, inkább mesélje el egybe egy nagyobb üzenetben, mint száz kicsiben.
2014. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ezt szeretem, legalább érződik, hogy értelems ember és hozzá tud szólni normálisan.
2014. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, meg még hozzátenném azt is, hogy legalább van miről beszélgetni vele.:)
2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem rettentően zavar ha valaki túl sokat ír, tulajdonképpen nem is tudok mit kezdeni vele, annyira kiborít a dolog. Főleg amikor valaki egy viszonylag egyszerűbb, könnyen meválaszolható kérdésre, vagy ilyen témával kapcsolatban is hosszas fejtegetésekbe és már-már soha véget nem érőnek tűnő körmondatokban akarja megfogalmazni az egyébként viszonylag csekély jelentéstartalommal bíró mondanivalóját, amit az efféle affektálás és körülírások halmazának hiánya megléte esetén is nagyszerűen, hovatovább kiválóan, urambocsá tökéletes egyszerűséggel is meg lehetne -a maga nemesen egyszerű puritánságában- fogalmazni, ezzel mintegy tömören és velősen kifejezésre juttatva a véleményének magját, melyet megosztani szándékozik az olvasóval, mindenféle oda nem illő cirádázások, szógörgetések, mondatlavinák és egymásba fonódó kifelyezés fűzér lavinák nélkül is. Mert ez tényleg kiborít.
2014. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!