Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ekcéma?

Draxx kérdése:

Tényleg ekcéma?

Figyelt kérdés
6 hetes kisfiamnak az arcán és a kézfején jelentek meg a kiütések.A gyógyszerészünk azt mondta, hogy atrópiás dermatitisz.Úgy látom hogy tovább terjed.Úgy tudtam csak foltokban jelentkezik.Nem lehet esetleg valamilyen allergia valamire?

2014. jún. 7. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én két éve vagyok ekcémás. Nekem bevörösödik a bőröm foltokban és ég, meg felhasad. Vannak kiütések is, de az néha. Az ekcéma valóban foltokban szokott jelentkezni és az durvább. A fejbőrömön is volt ilyen.

Kenőcsöt kaptam rá. Úgy jobb.

Szerintem ez inkább allergia!

2014. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Szörnyű dolgokat találtam erről a betegségről az interneten és reménykedem hogy semmiképp sem az.
2014. jún. 7. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én még benne vagyok mindig.

Elsőnek olyan, mintha a bőr ki lenne száradva. Egy halom testápolót vettem rá, de csak azt vettem észre, hogy rosszabb és ég tőle, ahogy bekenem. Amikor kiütés jelent meg, felhasadt a bőröm és vérzett, akkor mentem dokihoz. Szörnyen fájdalmas. Ő mondta, hogy ekcéma.

Még nem gyógyultam meg sajnos.


Remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a gyógyszerész aztán ért hozzá... Tessék elmenni bőrgyógyászhoz, a gyógyszerész kb. annyira laikus ebben a témában, mint te.
2014. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Vidd el orvoshoz. Ez a legfontosabb.

Ha még szoptatod, lehet, hogy a tejből megy át valami, amit ő nem bír. Vagy te nem bírod, csak nem tudsz róla. Nálunk ez volt. Az első gyerek atópiás volt, a másodiknak elmulasztottam.

2014. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hülye vagyok, hat hetes. Akkor ne bőrgyógyászhoz menj vele, hanem gyermekgyógyászhoz.
2014. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kunyasz válasza:

Ekcémára van megoldás!

Tapasztalatból mondom!

2014. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!