Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért menőznek néhányan...

Miért menőznek néhányan azzal, hogy csatrészegen vezetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk Siófokon bulizni, és összehaverkodtunk egy főleg lányokból álló társasággal. Egy pasi volt velük a sofőr, de alig tudott menni. Kérdezem, nem-e lesz ebből baj? erre: Öcsém jobb ha csendben maradsz én mindig így megyek haza innen! A csajok meg csak vihogtak rajta.

2014. jún. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen alakoknak szoktam mondani, hogy majd ekkor is legyen ilyen fa**a gyerek amikor rátekeredik a fára, és nyaktól lefelé totál lebénul..
2014. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol elveszi az ember ítélőképességét. Mennél többet iszik annál jobban hiszi, hogy őt semmi nem érheti.
2014. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert részegen tök jó buli ezzel hencegni. A vezetésről nem is beszélve. Ittas állapotban könnyű rambónak érezni magad.


Ezért nem megyek autóval szórakozni.

Ittas sofőr mellett ültem már, reggel az első kérdése az volt, hogy miért engedtem vezetni, én meg hálálkodtam az égnek, hogy nem lett semmi baj. Pedig este még úgy gondoltuk, ennél jobb ötlet még nem jutott eszünkbe.

2014. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos már a negyedik, vagy az ötödik szintre itták magukat:


A részegség fokozatai


1. fok - BÖLCS Hirtelen szakértője leszel minden témának, ami felvetődhet az egész Univerzumban. Tudod, hogy mindent tudsz, és azt a tudást át akarod adni mindenkinek, aki meghallgat. Ilyenkor mindig igazad van. Természetesen mindenki, akivel beszélsz, téved. Ez érdekes vitához vezet olyan esetekben, amikor mindkét vitapartner BÖLCS.


2. fok - JÓKÉPŰ Ilyenkor döbbensz rá, hogy Te vagy a LEGJÓKÉPŰBB személy az egész kocsmában és tetszel az embereknek. Odamehetsz minden vadidegenhez, mert tudod, hogy tetszel neki, és beszélgetni akar veled. Tartsd eszedben, hogy még mindig BÖLCS vagy, és így ezzel az idegennel bármiről el tudsz beszélgetni.


3. fok - GAZDAG Hirtelen tudatára ébredsz, hogy te vagy a világ LEGGAZDAGABB embere. Meghívhatod egy italra az egész kocsmát, mert egy páncélautó, tele pénzzel vár rád a parkolóban. Fogadhatsz is, mert még mindig BÖLCS vagy, így minden fogadást megnyersz. Bármilyen összegben fogadhatsz, mert Te vagy a LEGGAZDAGABB.


4. fok - GOLYÓÁLLÓ Kész vagy megküzdeni akárkivel, különösen azokkal, akikkel fogadtál vagy vitatkozol. Senki sem tud megsebezni. Odamehetsz bárkihez, akik természetesen, szeretnek Téged, és kihívhatod őket, akár tudáspróbára, akár fogadásra, akár verekedésre. Nem kell félned, hogy veszítesz, mert BÖLCS vagy, mert GAZDAG vagy, mint Dáriusz, és mert JÓKÉPŰBB vagy bárki másnál.


5. fok - LÁTHATATLAN Ez a részegség utolsó foka. Ilyenkor bármit megtehetsz, mert egyszerűen senki sem lát. Táncolhatsz az asztalok tetején, hogy lenyűgözd azokat, akik tetszenek neked, mert a többiek úgysem látnak. Láthatatlan vagy azzal szemben is, aki meg akar Téged verni. Sétálhatsz az utcán, és énekelhetsz torkodszakadtából, mert senki nem lát és hall, és mert még mindig Te vagy a LEGBÖLCSEBB a világon.

2014. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg Siófok környékén is megcsinálják azt, amit Cegléden:

[link]

2014. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!