Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eléggé őszinték vagyunk -e...

Eléggé őszinték vagyunk -e ahhoz, hogy (ha így van) beismerjük (név nélkül) :nem egyformán érzünk mindegyik gyermekünk iránt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Beismerem, hogy testvéremet jobban szeretik.
2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bar nem mondja apam, de az ocsemet biztos jobban szereti..Feltennem erre a fel kezem.
2014. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés felvetésekor nem jeleztem, de (sajnos) nekem is van beismerni valóm, és valszeg azért indítottam a kérdést, hátha találok "tettestársakat" - és nem csak én vagyok ilyen szülő.
2014. jún. 12. 21:54
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 - es és #2 - es fiu vagy, vagy lány. Én pl. ffi vagyok, és a fiam iránt érzek jobban, de nem azért, mert fiú - teljesen más okokból.
2014. jún. 12. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Miert szereted jobban a fiad?


En 23 eves vagyok, nincs gyerekem egyelore, es azt sem erzem, hogy en es ocsem kozul valamelyikunket jobban szerettek volna a szuleink, szoval a kerdesedre valaszolni nem tudok.

2014. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 - nek válasz: a tulajdonságai, a személyisége miatt talán leginkább. És a kérdés (amit feltettem)abból a szempontból is jelentős, mert úgy vagyok vele, hogy az egyik gyermekemért talán mindent megtennék (mondjuk vészhelyzetben)- de a másikért nem biztos.
2014. jún. 13. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
3.szülöttként úgy érzem, hogy az elsőszülött több szeretetet és figyelmet kapott mint a 2. és 3. szülött együttvéve.
2014. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, ilyen is van, pedig én fordítva hallottam többször, vagyis, hogy a legfiatalabb gyerek szokott lenni a kedvenc.
2014. jún. 13. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
A nők képesek feltétel nélküli szeretetre, a férfiak viszont inkább feltételekhez kötik a szeretetüket. Te is ilyen lehetsz.
2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 - igen, ebben lehet igazság, ha jobban belegondolok
2014. jún. 14. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!