Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Arcberendezésileg van különbsé...

Arcberendezésileg van különbség japánok, kínaiak és koreaiak között?

Figyelt kérdés
Nekem olyan egyformának tűnnek, valaki tudna-e olyan jellegzetességeket mondani, ami alapján jobban meg lehet őket különböztetni egymástól?

2014. jún. 13. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Más színű a bőrük és a szemük is más, még az arcszerkezetük is megkülönböztethető. Keress róluk képeket és hasonlítsd össze ezeket, amiket mondtam és szerintem látni fogod a különbségeket.
2014. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kínait és a japánt jól meglehet különbözteti a koreait nem tudom közülük nem sokkal találkoztam. Próbáld ki amit #1es írt tényleg hamar ráfogsz jönni :D
2014. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is! Sőt: az észak - és déljapán között is nagy különbség lehet.
2014. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 deniblender válasza:
Ha pl. sokat nézel Ázsiai videó klippeket vagy filmeket egy idő múlva tévedhetetlenül felismered mely népcsoporthoz tartoznak. Nagyon eltérőek.
2014. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nézegettem őket, és nekem úgy tűnik, mintha japánoknak nyitottabb lenne a szemük, kerekebb, talán nagyobb is méretre, mint a kínaiaknak és koreaiaknak.


Meg mintha a szájuk is dúsabb lenne. Rövid, de telt, nem olyan penge.


Szóval összességében mintha a legharmonikusabb arcuk a japánoknak lenne.


Amúgy biztos zavarja őket, ha összetévesztik őket egymással...

2014. jún. 14. 14:12
 6/7 Ágoston Noémi válasza:
hát engem is zavarna a helyükben :/ a baj nem is azzal van, hogy egyesek nem tudják megkülönböztetni őket, hanem amikor már elmondják, hogy az illető japán, koreai vagy kínai, rávágják, hogy "tök mindegy, mert ugyan az" :( egyébként szerintem is a szem meg az arcforma, ami jellegzetes, a kínaiak kicsit vágottabb szeműek, a koreaiak kevésbé... de tényleg érezni kell a különbséget, és kb. fél, másfél év után szoktam meg az ázsiai arcokat, és utána tudtam megkülönböztetni, tehát ha nem olyan régóta nézegetsz videókat, szerintem még nem fog menni :/ egyébként miután már megszoktam az arcokat, szépnek is találtam őket ^^ ha jól tudom, az ázsiaiaknál bizonyos pontok máshol vannak (a koponyával van talán valami) és ezért tűnnek nekünk egyformáknak... de ha megszokod utána jobb lesz ^^
2014. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a bőrszínük az, ami feltűnően eltérő. Legalábbis nekem. :) A japánok fehérek, a kínaiak sárgák, a koreaiak pedig sárgásbarnák.
2014. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!