Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza?

Hogyan vághatnék vissza?

Figyelt kérdés

Van egy amatőr tánccsapat a környéken, ahol ketten vagyunk, akiknek van tapasztalatunk (a másik lánynak (nevezzük A-nak) 4 év ritmikus gimnasztika, nekem 6 év balett). Felkértek minket egy programra fellépőnek, A (vele jóban vagyok) szólt egy harmadik lánynak, hogy szóljon mindenkinek; ezzel a lánnyal már sokszor voltak nézeteltéréseink, mert nem jó, de azt hiszi magáról, ezt mindenki így gondolja, viszont akkora a szája és a befolyása, hogy senki nem szólt még neki, mindig nekem mondták meg, hogy mi bajuk van vele, és ha én elmondtam neki szemtől szembe, akkor mindenki lesütött szemmel hallgatott. Nos, még olyat is behívott, aki csak egyszer, valamikor ősrégen volt egy próbán, engem viszont furcsamód kihagyott. Nyilván nem bírnak, viszont méltatlannak érezném, hogy szó nélkül elkullogjak - szerintetek? :D Várom az ötleteket! (Nem életem legnagyobb problémája, csak azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok, ki mit tenne a helyemben)

19/L


2014. jún. 13. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát te alapból tudsz a programról, csak az a bajod, hogy a másik lány nem szólt neked arról, amiről amúgy is tudsz? Menj el.
2014. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de a próbákról nem szólt, amiket körüzenetbe küldött ki (4 darabban), és egy barátnőm a csapatból figyelmeztetett, hogy ki akar hagyni. Amúgy persze, hogy elmegyek, kérdés, hogy hogyan? :D
2014. jún. 13. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmész és szépen odamondod a barátnődnek aki szólt, hogy "köszi, hogy szóltál a próbákról" úgy hogy az a csaj is hallja. Rá fog jönni, hogy ő az egyetlen aki nem bír téged, a többiek meg bírnak.
2014. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoval nem csak tancoltok hanem sz...rt is kevertek.
2014. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
High School Musical? xd
2014. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es valószínűleg az lesz :)

3-as pontosan! :/

4-es miért is? (nem láttam)

2014. jún. 13. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad... És nem a kiscsajnak, akivel nem bírjátok egymást, hanem a többieknek.


Ha téged be lehetett tanítani arra, hogy mindig mondj neki ellent, persze, hogy azt hiszi, hogy mindenki szereti, csak te nem. Legyél vele normális, és hagyd, hogy a többiek maguk közöljék vele a saját frusztrációikat... Mert így csak kihasználnak, a csaj persze nem ért semmit, és persze csak téged utál, a többieknek meg jó, mert nem keverednek vele konfliktusba. Szóval csak azt mondd, ami neked nem tetszik, ne legyél csicska.

2014. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ami nekem nem tetszik, az rendszerint másnak se, de egyedül én szoktam mondani. De egyébként valami ilyesmi a helyzet :/

Mindegy, egy páran felvetettek egy tök jó koreográfia ötletet, amit ő persze csípőből leszólt, ezt fogjuk megcsinálni hatan külön, mint lehetséges extra produkciót.

2014. jún. 13. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Na az a legjobb, ha csináltok egy külön koreográfiát, és jobban megtapsolják, mint az övét.


Le lesz égve, és mindenki hozzád akar csatlakozni a többiek közül, mert az a sikeresebb, amit ti csináltok...

2014. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!