Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámul folyton?

Miért bámul folyton?

Figyelt kérdés
A fiúnak több mint egy éve van barátnője,mégis állandóan néz már amióta először meglátott,akkor is ha közben ott ölelgeti a csajt.Engem meg egyszerűen nagyon idegesít,hogy mindenhol ott van.

2014. jún. 13. 17:46
 1/5 yuda ***** válasza:

3 dolog jutott eszembe.

- lehet tetszel neki

- lehet nagyon nem tetszel neki és azért néz, milyen rút vagy, koszos, stb....

- rád néz, mert szem előtt vagy. Ha nem lennél ott, mást nézne, így viszont túlspirázod, beképzeled magadnak.

Most akkor tilos rád nézni? Nézzen át rajtad? Azt meg hogy csinálja?

Állandóan egyébként biztos nem néz, mert nem vagy otthon náluk napközben, esténként, hétvégén, amikor a barátnőjével találkozik....szóval állandóan nem is nézhet.

2014. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki szerintem.
2014. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tilos rámnézni,csak már amikor egy ideje a nője is néz a barátnőivel szúrós szemekkel az egy kicsit zavaró.Nem tartom magam csúnyának,külső visszajelzések alapján pont az ellenkezője,de ez nem lényeges,szubjektív,viszont a koszost kikérem magamnak.
2014. jún. 13. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet mikor nézed hogy ő néz e, akkor ő azt nézi hogy te nézed .. és talán azt gondolja magába, hogy 'miért bámul ez a csajszi mikor itt a barátnőm?! Bakker' :) de ez csak egy feltételezés.. ha nem így van és nem hagyja abba én a helyedben rákérdeznék.
2014. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én direkt nem szoktam nézni amióta barátnője van,de a haverjaim mindig mondják,hogy bámul.
2014. jún. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!