Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a neten megtalálni...

Hogy tudnám a neten megtalálni ezt a fiút?

Figyelt kérdés
Együtt utaztunk a vonaton. Moldvában él valahol. Gábor a neve, Jimmy-nek becézik. Azt hiszem 20 éves. Budapeströl tartott hazafele egy zenetáborból 2014.06.05.-én a Corona IC-vel. Nem sok, de meg lehetne találni? Nekem eddig nem sikerült.

2014. jún. 14. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a vezetéknevét tudnád,akkor gyorsabban megtalálnád,de szerintem ha kiírod fészbukon valami Budapestes csoportba,meg sok zenekaros csoportba,hogy keresed a srácot,akkor lehet,hogy a vége találat lenne,vagy közelebb kerülnél hozzá!Sok szerencsét!
2014. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és az illetö furulyázik.
2014. jún. 14. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt megvan? (csak 4 oldal)


[link]


Most érdemes még kihasználni az iwiw-et, mert két hét múlva leállítják. Én is most használom arra, hogy akit nem találok régi ismerőst, megkeresssem, mert erre a célra sokszor jobb, mint a Facebook. Az iwiw keresője jobb, mint a facebook-é, több szempont van, és mivel a becenév megadására is van külön mező (több is), ezért elég sok ember ki is írja.


Ha nem szerepel a fenti listában, amit megadtam, akkor sikerül, van ,,Részletes kereső'' is az iwiwen, ott sok szempontot be lehet állítani, azal is megpróbálkozhatsz.


Ma már nem sokan használják az iwiwet, de régen a fénykorában többmillióoan is rajta voltak (magyarok mindenhonnan , határon túlról is), és többnyire azóta sem törölték magukat. Akinek írsz, az kap majd egy automatikus emailt is, tehát jó eséllyel akkor is észreveszi, ha több éve már nem lépett fel. Én az elmúlt pár héten több régi ismerőst is megtaláltam.

2014. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A listában Gábor + Jimmy kombinációval próbálkoztam. Bár itt egyelőre nem láttam moldvait. Kár, mert éppen a becenév szempontjából jó az iwiw. Talán a részletes keresőben megtalálod, mert a Moldva is elég jó szűrő, bár a városnevet lenne jó még tudni. Hátha Facebookon is meglesz, de ott még sose kezeltem komolyabban a keresőt.
2014. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!